چیکار کنم آیین نامه قبول بشم

چجوری آیین نامه قبول بشم

قبولی آیین نامه: شاید برای بسیاری از متقاضیان که در ابتدای راه برای گرفتن گواهینامه رانندگی پایه 3 یا 2 هستند, و سردرگمی در خواندن سوالات آیین نامه را دارند این سوال برایشان پیش بیاید. چیکار کنم امتحان ایین نامه قبول بشم؟ روش قبول شدن در ایین نامه ؟ چجوری آیین نامه قبول بشم ؟ نحوه قبولی در ازمون ایین نامه؟ چگونه در آیین نامه قبول شویم ؟

پاسخ ما به این سوالات ؟

در این قسمت از سایت درایوینگ چند راهکار را به صورت خلاصه پیشنهاد می کنیم در هر صورت برای قبولی حتما باید یکی از این راهها را برای قبولی در آیین نامه رانندگی انتخاب کنید.

روش قبول شدن در ایین نامه

1- خواندن کتاب آیین نامه رانندگی

کتاب آیین نامه رانندگیخوب اگر از آن دسته از افرادی هستید که وقت و زمان کافی در اختیار دارید و می خواهید به صورت کامل و اصولی قوانین راهنمایی و رانندگی را یاد بگیرید پیشنهاد می کنم حتما برای قبولی از کتاب آیین نامه استفاده کنید.

تعداد صفحات کتاب آیین نامه رانندگی 220 صفحه می باشد که در 6 فصل تهیه شده است .

6 فصل کتاب آیین نامه به صورت خلاصه در فصل اول قوانین و مقرارات- فصل دوم رانندگی ایمن- فصل سوم سیستم قنی خودرو- فصل چهارم فرهنگ رانندگی- فصل پنجم امداد و نجات و  درآخر فصل ششم به آلودگی های ترافیکی توضیح داده شده است .

ما در سایت درایوینگ این نسخه جدید کتاب آیین نامه رانندگی را به صورت فایل pdf به صورت رایگان برای دانلود قرار دادیم شما می توانید در همینجا این کتاب را دانلود کرده و در گوشی خودتان استفاده کنید. (کتاب راهنمایی رانندگی)

2- گشت و گذار در سایت ها و تست زدن آزمون آیین نامه رانندگی

ازمون آیین نامه سایت درایوینگ

اما اگر وقت کافی دارید و نمی خواهید هیچ هزینه ای بابت خرید سوالات آیین نامه انجام دهید می توانید در سرج گوگل نمونه سوالات ایین نامه رانندگی را جستجو کرده تا حدودی قسمت های زیادی از این سوالات را به صورت رایگان می توانید مشاهده کنید همچنین می توانید در سایت ما در قسمت یادگیری ایین نامه رانندگی که مطالب رایگان در مورد سوالات و حتی خود سوالات و کارتکس ها است استفاده کنید.

بخش دوم این قسمت می توانید از آزمون های ایین نامه رانندگی که به صورت رایگان می باشد استفاده کنید. اما مواظب باشید بعضی از این آزمونها متاسفانه قدیمی بوده و حتی جواب های اشتباهی دارند که می توانند برای شما مشکلاتی به وجود بیاورند.

اما به صورت کلی این ازمون ها می توانند کمک بسیار زیادی در قبولی شما داشته باشند و می توانید از این آزمون ها خودتان را به صورت جدی محک بزنید.

ما در سایت درایوینگ ازمون شبیه سازی شده آنلاین آیین نامه رانندگی را برای متقاضیان به صورت رایگان قرار دادیم که شما می توانید از این امکان استفاده رده و با استفاده از این ازمون خودتان را محک زده و سرجلسه امتحان در کمتر از 20 دقیه به سوالات جواب دهید.

اگر می خواهید هزینه نکنید این آزمون را همراه کتاب بخوانید 100 درصد در ازمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی قبول می شوید

در هربار رفرش این ازمون 30 سوال به شما نشان داده می شود که باید در مدت زمان 20 دقیقه که در بالای صفحه هست به سوالات جواب دهید

توضیحات بیشتر در مورد این آزمون و استفاده کردن از این تست

ازمون ایین نامه ( آنلاین و شبیه سازی شده آزمون اصلی )
در هربار کلیک کردن روی این آزمون به صورت تصادفی 30 سوال به شما نشان می دهد که با زدن هر سوال پاسخ صحیح یا غلط به شما نشان داده می شود و در پایان نیجه قبولی یا رد شدن همراه با درصد قبولی قابل مشاهده می باشد.
اگر گوشی اندروید دارید می خوهید این برنامه را در گوشی خودتان داشته باشید آن اپلیکیشن را دانلود کنید( نسخه این اپلیکیشن بسیار سبک و کم حجم می باشد و روی انواع گوشی نصب می شود )

3- خواندن سوالات آیین نامه رانندگی (عین سوالات آیین نامه رانندگی)

نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب
نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب
نکته آخر در مورد سوالات آیین نامه رانندگی می باشد که با یک سرچ در گوگل انواع این سوالات را می توانید ببینید که با قیمت های مختلف به فروش می رسد. اما به صورت کلی شما با تهیه این سوالات اگر در جای درست خریداری کنید می توانید با یک هزینه اندک در وقت و زمان خودتان صرفه جوی کنید.
ما در سایت درایوینگ این بسته را به عنوان بسته طلایی سوالات ایین نامه رانندگی را جمع آوری کردیم. این سوالات عین سوالاتی هستند که هربار در آزمون رانندگی تکرار می شود و از خود کارتکس های اصلی گرفته شده است که دارای 600 سوال می باشد یعنی 20 ازمون 30 سوالی
این سوالات برای کسانی مناسب می باشد که وقت و زمان کافی برای خواندن کتاب آیین نامه راندارند و می خواهند بودن خواندن کتاب که 220 صفحه می باشد در ازمون قبول شوند.
شما می توانید با یکم هزینه در وقت خودتان از این سوالات استفاده کنید درصد قبولی این سوالات 100 درصد می باشد (چون از کارتکس های آزمون اصلی آیین نامه رانندگی گرفته شده است )
قبولی تضمینی در آیین نامه

کلی سوال ایین نامه رایگان و  توضیحات بیشتر در مورد خرید سوالات ایین نامه رانندگی

3 نمونه از سوالات اصلی ایین نامه

جواب سو الات با علامت * مشخص شده است ( برای نمونه های بیشتر و رایگان روی لینک بالا کلیک کنید)

1- در صورت ارامش نداشتن برای انجام کمک ‌های اولیه چه باید کرد؟

کمک های اولیه چیست ایین نامه
کمک های اولیه چیست ایین نامه
 1.  به مصدوم با مصدومان بگویید در حال حاضر آرامش ندارید و نمی ‌توانید کاری برای او انجام دهید.
 2. هر چه سریعتر از محل حادثه دور شوید و صحنه را ترک کنید
 3.   باید سریعاً ارائه کمک ‌های اولیه را به اتمام رسانید.
 4. برای حفظ آرامش چند نفس عمیق بکشید تا آرامش خود را بدست آورده و به شرایط محیط تسلط یابید.*
شاید دوست داشته باشید بخوانید:  تابلوهای مشابه رانندگی: تابلوهای مشابه آیین نامه راهنمایی و رانندگی

2- رانندگان با مشاهده چراغ چشمک ‌زن زرد در تقاطع چه عملی باید انجام دهند؟

چراغ چشمک‌ زن زرد

 1. با زدن بوق و با سرعت اولیه به حرکت خود ادامه دهند.
 2. با احتیاط کامل و سرعت کم عبور نمایند.*
 3. با همان سرعت عبور نماید.
 4. ایست کامل و عبور

3- با مشاهده چراغ قرمز راهنمایی و در نبودن چراغ ایست برای توقف، در چند متری چراغ باید توقف کنیم؟

 1. 3 متری
 2.  5  متری *
 3.  2 متری
 4. 4 متری

در این 3 مورد ذکر شده سعی کردیم در حد توان حقیقت های پیش رو در مورد این سوال (چیکار کنم امتحان ایین نامه قبول بشم ؟ ) را به صورت خلاصه توضیح دهیم و انتخاب هرکدام از این نکات بستگی به انتخاب شما دارد.

اگر نظر یا نکته ای هست که شما می توانید به این 3 مورد اضافه یا توصیه کنید؟ میتوانید در پایین همین بخش به اشتراک بگذارید.

چگونه در امتحان آیین نامه قبول شویم

4.2/5 - (4 امتیاز)
برنامه تست آیین نامه ۱۴۰۱

آزمون شبیه سازی شده که می توانید قبل از ازمون اصلی خودتان را محک بزنید

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

 1. سلام می شه با خوندن این سوالات در ازمون ایین نامه قبول بشیم ؟

  1. بسته طلایی سوالات آیین نامه, خود سوالات آیین نامه هستند و روزانه بازحورد قبولی داریم

 2. سلام یعنی راهی نداره نخونیم قبول بشیم ؟ من یکی را بلدم نخوند قبول شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.