موضوعات داغ

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

آزمون آیین نامه ۱۴۰۱ رایگان

آزمون آیین نامه آنلاین همان برگه های امتحان آیین نامه رانندگی می باشند که به صورت تصادفی سر جلسه امتحان به هنرجویان متقاضی گواهینامه رانندگی می دهند.(کاملا رایگان)

(تست های آنلاین ایین نامه ۱۴۰۱ رایگان)

تست آزمون آیین نامه ۱۴۰۰
تست آزمون آیین نامه ۱۴۰۱

توجه: هنرجویان گرامی وقت و زمانی که شما در این سایت می گذرانید برای ما ارزشمند می باشد, همانطوری که در پایین صفحه مشاهده می کنید تمام ازمونها به صورت رایگان در سایت قرار دادیم. بازم تاکید می کنیم سوالات کاملا بروز می باشند با خیال راحت از این سوالات استفاده کنید (قبولی در تست آیین نامه ۱۴۰۱ سایت درایوینگ برابر است با قبولی شما در آزمون اصلی)

این آزمون از سوالات آیین نامه ۱۴۰۱باجواب گرفته شده است و بهترین گزینه برای محک زدن شما قبل از امتحان آزمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد.

آزمون آنلاین آیین نامه ۱۴۰۱

به درخواست هنرجویان و متقاضیان عزیز که درخواست کرده بودند این آزمون آنلاین آیین نامه ۱۴۰۱ به صورت تکی یعنی هر 30 سوال به صورت جداگانه در سایت قرار بدیم این بخشم در این قسمت اضافه کردیم.

اطلاعات کلی ازمونهای ایین نامه رانندگی که در پایین صفحه می بینید (29 ازمون ایین نامه)
سوال جواب
درصورت تغییر سوالات این صفحه بروز می شود؟ بله⭐️ 100 درصد. ما به وقت و زمانی که شما برای این ازمونها می گذارید احترام قائلیم
هر آزمون چند سوال و چقدر زمان دارد؟ 30 سوال و 20 دقیقه زمان دارد
این سوالات مناسب چه پایه از گواهینامه می باشد. مناسب گرفتن گواهینامه پایه 3 – 2 و 1 می باشد
نمایش صحیح سوالات مشخص می باشد؟ در پایان آزمون نشان داده می شود (پاسخ شما و پاسخ صحیح نشان داده می شود.)
درصد و نتیجه آزمون: نتیجه قبولی و یا مردود شدن در پایان هر آزمون نشان داده می شود.

 

تست آیین نامه ۱۴۰۱ شروع کنید

فایل صوتی معرفی آزمون آیین نامه رانندگی سایت درایوینگ

سایت درایوینگ این تست های ایین نامه را تضمین می کند.

1- آزمون آیین نامه آنلاین (به صورت 30 سوالی تکی)

ازمون ایین نامه شماره 01 ازمون ایین نامه  شماره 02 ازمون ایین نامه  شماره 03 ازمون ایین نامه  شماره 04 ازمون ایین نامه  شماره 05 ازمون ایین نامه  شماره 06 ازمون ایین نامه  شماره 07 ازمون ایین نامه  شماره 08 ازمون ایین نامه  شماره 09 ازمون ایین نامه شماره 10 آزمون آیین نامه شماره 11 آزمون آیین نامه شماره 12 ازمون ایین نامه شماره 13 ازمون ایین نامه شماره 14 ازمون ایین نامه شماره 15 ازمون ایین نامه شماره 16 ازمون ایین نامه شماره 17 ازمون ایین نامه شماره 18 ازمون ایین نامه شماره 19 آزمون آیین نامه شماره 20 آزمون آیین نامه شماره 21 آزمون آیین نامه شماره 22 آزمون آیین نامه شماره 23 آزمون آیین نامه شماره 24 آزمون آیین نامه شماره 25 آزمون آیین نامه شماره 26 آزمون آیین نامه شماره 27 آزمون آیین نامه شماره 28 آزمون آیین نامه شماره 29 سوالات pdf ایین نامه رانندگی آموزش حق تقدم در چهار راه ها
اگر وقت و زمان کافی ندارید و بدون هیچ گونه ریسکی می خواهید بار اول قبول شوید پیشنهاد می کنم روی لینک بالا (pdf  سوالات ایین نامه)  کلیک کنید و سوالات را دریافت کنید (100 درصد تضمینی)

تست آزمون ایین نامه این بخش در صورت هرگونه تغییر یا بروزرسانی در ایین نامه راهنمایی و رانندگی آپدیت می شوند, با خیال راحت از این تست ها استفاده کنید.


لطفا هر سوالی انتقاد یا پیشنهادی در مورد هرکدام از آزمونها دارید در قسمت خودشان مطرح کنید (باتشکر)

هر آزمونی که کلیک می کنید 30 سوال دارد که دقیقا شبیه ازمون اصلی آیین نامه می باشد و به شما 20 دقیقه زمان می دهد که به سوالات پاسخ دهید.

ما می توانستیم  این ازمونها را بیشتر از 29 تست قرار بدهیم اما به احترام وقت و زمان شما چیزی که شما برای قبولی در این ازمون احتیاج دارید در این صفحه قرار دادیم.تمام

از ما گفتن از شما شنیدن (این ازمون ایین نامه با تمام ازمونهای که در سرتاسر وب می بینید فرق داره استفاده کنید که بعدا پشیمان نشوید)

2- آزمون آیین نامه به صورت تصادفی

تعداد سوالات 600 سوال که در هربار رفرش 30 سوال به صورت تصادفی نشان داده می شود.

لطفا بعد از کلیک کردن روی گزینه زیر برای بارگذاری 30 سوال تصادفی 10 ثانیه صبر کنید.

تفاوت این قسمت با قسمت بالا: در قسمت بالا به صورت تکی هر 30 سوال را به صورت جداگانه و پشت سرهم قرار دادیم ولی در این قسمت بیش از 600 سوال آیین نامه را یکجا دقیقا شبیه امتحان اصلی می باشد که در هر بار رفرش 30 سوال را به صورت تصادفی به شما نشان داده می شود

 • تفاوتی برای استفاده از این دو قسمت وجود ندارد هرکدام که راحتر هستید می توانید استفاده کنید

تعداد سوالات در هربار کلیک روی این گزینه 30 سوال به صورت تصادفی نشان می دهد, هر سوال 1 امتیاز دارد.

این آزمون دقیقا مثل امتحان آزمون اصلی آیین نامه شبیه سازی شده است

مدت زمان: 20 دقیقه که به صورت تایم در بالا نشان داده می شود

پاسخ صحیح به هر سوال همان لحظه نشان داده می شود.
درصد نتیجه کامل در پایان آزمون مشخص می شود.

امتحان آیین نامه رانندگی آنلاین

لطفا بعد از کلیک روی شروع آزمون برای بارگذاری 30 سوال تصادفی 10 ثانیه صبر کنید. (رایگان)

شروع آزمون : 600 سوال در هربار کلیک یا رفرش 30 سوال
ما در سایت درایوینگ این آزمون آیین نامه رانندگی را تا اطلاع ثانوی برای استفاده شما متقاضیان گرامی به صورت رایگان قرار دادیم که همه بتوانند از این آزمون استفاده کنند (استفاده از این آزمون برای راحتی کار شما بدون ثبت نام می باشد)

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) رایگان

پیشنهاد می کنم حتما از این آزمون آیین نامه اصلی آنلاین و شبیه سازی شده برای محک زدن خودتان استفاده کنید و حتما این آزمونها را جدی بگیرید.

آزمون رانندگی
آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی

آزمون آیین نامه آنلاین ۱۴۰۱

نظرات شما برای ما ارزشمند است، لطفا پس از استفاده از این آزمون ها نظر یا انتقاد یا پیشنهادی که دارید در پایین همین صفحه درج کنید.

راهنمایی ویدئویی استفاده از آزمون آیین نامه آنلاین سایت درایوینگ

ازمون آیین نامه اصلی آنلاین استفاده با گوشی های اندروید

اگر می خواید اپلیکیشن این ازمون شبیه سازی شده را در گوشی خود داشته باشید پیشنهاد می کنیم با کلیک روی گزینه زیر این برنامه که نسخه اندروید هست را روی گوشی خودتان را نصب و استفاده کنید ( چنانچه هرگونه مشکلی در نصب این برنامه داشتید می توانید با پشتیبانان سایت در تلگرام یا واتساب پایین همین صفحه در ارتباط باشید)

این اپلیکیشن بسیار سبک بوده و روی انواع گوشی اندروید نصب می شود.

دانلود اپلیکیشن آزمون آیین نامه رانندگی (سبک)

آزمون آیین نامه آنلاین برای ایفون یا کامپیوتر

اگر گوشی شما ایفون می باشد و یا می خواهید از کامپیوتر از این آزمونها استفاده کنید پیشنهاد می کنم حتما این لینک را کپی کرده و از این لینک استفاده کنید.

plink.ir/o43OC

همانطور که قطعا تمامی شما خوانندگان محترم و گرامی مطلع هستید، امتحان اصلی آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی مجموعا از 30 سوال تشکیل شده است. مقدار زمانی که برای پاسخ گویی به این سوالات در نظر گرفته شده، حداکثر 20 دقیقه می باشد.

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) ازمونهای شبیه سازی شده ایین نامه رانندگی

 

اگر شما قبلا با نمونه سوال ها در آزمون آیین نامه آنلاین که در سایت درایوینگ وجود دارد، آشنا بوده باشید. قطعا بسیار راحت تر در آزمون اصلی آیین نامه شرکت خواهید کرد چرا که این آزمون را قبلا به صورت مجازی شبیه سازی کرده اید و چشم شما با سوال ها آشناست و در واقع مطالب را هم نیز بهتر آموخته اید. از این رو شانس قبولی بیشتری هم در این آزمون از آن خود خواهید کرد.

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

ازمون ایین نامه رانندگی ۱۴۰۱

از جمله نکات مهمی که برای قبولی در آزمون اصلی آیین نامه باید به آنها توجه نمود عبارت اند از:

یکی از راه های موثر در قبولی شما در آزمون آیین نامه، شرکت در آزمون های آنلاین سایت درایوینگ می باشد. با شرکت در آزمون های آنلاین می توانید تا حد بسیار زیادی آزمون اصلی آیین نامه را شبیه سازی کنید و آمادگی خود را بالا ببرید.

طراحی این آزمون ها به گونه ای است که مثلا شما در یک آزمون 30 سوالی به صورت آنلاین شرکت می کنید و در انتها نتایج آزمون را دریافت می کنید. سپس می توانید به پاسخ های اشتباه خود توجه کنید و نقاط ضعف خود را بیابید.

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) – آزمون آیین نامه سایت

این آزمون ها در هر قسمتی اعم از علائم راهنمایی و رانندگی، بخش فنی و مقررات ایمنی سوالات مخصوص به همان بخش را طراحی کرده است و در صورتی که شما در هر کدام از بخش های ذکر شده ضعیف باشید، با شرکت در آزمون های آنلاین می توانید نقاط ضعف خود را برطرف کنید.

از روش های دیگر برای قبولی در آزمون آنلاین آیین نامه ۱۴۰۱، می توان به مطالعه ی کتاب مخصوص آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی اشاره کرد. البته باید این نکته را به خاطر بسپارید که کتابی که تهیه می کنید و یا سوالاتی که دانلود می کنید، همگی باید به روز و جدید باشند. و از دانلود سوالات قدیمی و یا تهیه ی کتاب های قدیمی اجتناب کنید. (برای دانلود کتاب ایین نامه رانندگی کلیک کنید)

در روز آزمون رانندگی آیین نامه اصلی، تا آنجا که می توانید استرس و نگرانی را از خود دور کنید چرا که یکی از عوامل عدم قبولی در این آزمون، می تواند، بالا بودن مقدار زیاد استرس باشد. ورزش صبحگاهی قبل از شرکت در آزمون می تواند تا حدود زیادی از استرس شما بکاهد.

امتحان ازمون ایین نامه, آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) – آزمون ایین نامه سایت درایوینگ – آزمون ایین نامه درایوینگ

در خصوص کسانی که با سوالات آشنا نیستند و سوالات سال های قبل را مطالعه نکرده اند، احتمالا زمان در نظر گرفته شده، کافی نخواهد بود. از این رو بهتر است قبل از شرکت، در آزمون های آیین نامه رانندگی سایت درایوینگ به صورت رایگان شرکت نموده و سطح قبولی خود هم در آیین نامه ی مقدماتی هم در آزمون آیین نامه رانندگی، را به میزان قابل توجهی بالا ببرید.

شرکت در آزمون رانندگی آیین نامه (اصلی و مقدماتی) با میزان بسیار بالای استرس همراه است. البته برای کاهش این مقدار از استرس چه راهکاری وجود دارد. ما در اینجا سعی کرده ایم راهکار ها و پیشنهاد های مفیدی را در جهت پایین آوردن استری و بالابردن آمادگی شما معرفی کنیم :

کلید واژه: امتحان ازمون ایین نامه, سوالات تستی آیین نامه 1400, آزمون رانندگی, آزمون گواهینامه ۱۴۰۱, تست آیین نامه رانندگی, دانلود رایگان آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

بالا بردن سطح آمادگی و بازدهی بیشتر برای شرکت در آزمون رانندگی راهنمایی و رانندگی

امتحان آیین نامه
امتحان آیین نامه

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

آزمون آیین نامه

سوالات پرتکرار شما در مورد ازمون ایین نامه:

در ادامه سوالاتی که امکان دارد برای شما در رابطه با موضوع آزمون رایگان آیین نامه بوجود بیاید آماده کرده‌ایم:

کد تخفیف رایگان برای دریافت پکیج شهری : baran

1- توضیح کوتاه در مورد آزمون آنلاین آیین نامه ۱۴۰۱ رانندگی؟

شما از طریق همین آزمونهای انلاین که از خود سوالات اصلی امتحان آیین نامه گرفته شده است خودتان را محک می زنید, در این آزمونها دقیقا مثل ازمون اصلی 20 دقیقه فرصت دارید که به 30 سوال در هر آزمونی که انتخاب می کنید جواب دهید. (شما در این ازمونها نمره قبولی بگیرید در ازمون اصلی 100 درصد قبولید.)

2- ازمونها مربوط به سال۱۴۰۱ می باشد؟ رایگان هستند؟ با زدن این تست ها وقت خودمان را الکی تلف نمی کنیم؟

بله بروز هستند و طبق آخرین ویرایش کتاب و سوالات اصلی تغییر می کنند. صدرصد با زدن این تست ها و نتیجه گرفتن در این سایت در ازمون اصلی هم تضمینی قبول می شوید.

3- من در آزمون های سایت شما نمره قبولی بگیرم در ازمون ایین نامه اصلی هم نتیجه می گیرم؟

بله صدرصد به شما قول می دهیم نتیجه گرفتن در این آزمون ها برابر است با قبولی شما در آزمون اصلی

4- جواب سوالات چطور نشان داده می شود, آیا بعد از پایان ازمون ایین نامه نتیجه به ما نشان می دهد؟

به محض کلیک بر روی پاسخ سوالات همان لحظه جواب به شما نشان داده خواهد شد یعنی شما همان لحظه متوجه خواهید شد به سوال پاسخ صحیح یا اشتباه دادید و در آخر نتیجه کامل به شما نشان داده می شود.

نکات برگزیده مطلب سوالات تستی آیین نامه ۱۴۰۱:

 • آزمون رانندگی
 • آزمون گواهینامه ۱۴۰۱
 • تست آیین نامه رانندگی
 • دانلود رایگان آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)
 • امتحان ازمون ایین نامه

تست آیین نامه ۱۴۰۱ و تضمینی 100 درصد قبولی

با خواندن این سوالات و تست زدن در ازمون ایین نامه قبولی شما تضمین می شود.

اگر به دنبال راهی سریع برای قبولی در آیین نامه رانندگی می گردید و وقت خواندن کتاب آیین نامه را ندارید یا می خواهید در کمترین زمان به نتیجه برسید پیشنهاد می کنیم پکیج سوالات آیین نامه اصلی را تهیه کرده و مطالعه کنید. 100% تضمینی

ازمون ایین نامه که به صورت تکی هست 100 درصد نقص های دارد که به کمک شما در نظرات به مرور رفع و کاملتر خواهد شد. اگر پیشنهادی برای بهتر شدن این آزمون ها دارید ممنون می شیم در نظرات مطرح کنید.

به این تست آیین نامه ۱۴۰۱ از 1 تا 5 چه نمراه ای می دهید؟

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

4.5/5 - (460 امتیاز)

‫193 دیدگاه ها

 1. سلام تشکر می کنم من از تست های ایین نامه همین صفحه شما و تست های سایت های دیگر استفاده کردم الان که امتحان دادم متوجه شدم واقعا آزمونهاتون عالی و بروز هست به همه دوستان اگه این پیام من را می بینند پیشنهاد می کنم حتما از این ازمون ها استفاده کنند. خیلی از ازمونهای دیگه که استفاده کردم وقتم تلف شد
  باتشکر از سایت خوبتان

 2. سلام من شهرستان هستم آیا این سوالات بدرد ما هم می خوره یا این سوالات آیین نامه فقط برای شهر تهران هستش؟

  1. سلام همانطوری که در تو ضیحات سایتم گفتیم سوالات ایین نامه سراسری می باشد فرقی نمی کنه هرشهری باشید

 3. بعضی از جواب ها عجیبه مثلا تو یه سوال گزنیه 1و3 درست بود بعد روی گزنیه 1 نوشته 1 و 2 با اینکه جواب دو یه چیز دیگه بود

  1. سلام زهرا خانم اگه کامل بگید منظورتان کدام آزمون و کدام سوال هست بهتر می تونم کمکتون کنم

   1. سلام سوال آزمون نوشته قطع وصل کردن آب از از موتور به رادیاتور کدام هست جواب درست ترموستات بعد گزنیه ترموستات رو میزنی چواب درست کلاج رو نشون میده

    1. سلام جواب صحیح ترموستات می شه, ممنون می شم شماره آزمون را بگید که تصحیح کنیم

   2. سوال آزمون قطع وصل کردن آب از موتور به رادیاتور کدام هس جواب درست ترموستات هس وقتی گزنیه رو میزنه جواب درست کلاج رو نشون میده

    1. جواب سوالی که فرمورد در مورد ترموستات
     وظیفه ترموستات در خودرو چیست؟
     جواب صحیح : قطع و وصل کردن مدار آب از موتور به رادیاتور

     وظیفه قطع و وصل کردن مدار آب از موتور رادیاتور بر عهده کدام قطعه می باشد؟
     جواب صحیح :ترموستات

     ممنون می شم اگه سوالی در هر ازمون می بینید اشتباه هست شماره ازمون را بگید که تصحیح کنیم
     باتشکر

     1. سلام آزمون شماره 1 سوال 20 درباره ضدیخ نوشته. کدام گزینه درباره ضدیخ صحیح میباشد؟ جواب درست میشه بهتراز کل مخزن آب رادیاتور از ضدیخ پر شود. اما گزنیه 2رونشون میده عدم استفاده از ضدیخ درتابستان منجر به جوش آوردن سریع موتور می‌شود

     2. سلام زهرا خانم اشتباه می کنید گزینه صحیح همان (عدم استفاده از ضدیخ در تابستان می تواند منجر به جوش آوردن زودتر موتور شود. ) می باشد. استفاده کامل از ضدیخ کاملا اشتباه می باشد.

 4. سلام من تازه با سایتتون را دیدم الانم دارم از ازمونهای سایتتون استفاده می کنم من که قبلا ازمون ایین نامه دادم الان همون سوالات را دارم می بینم و استفاده می کنم خدا خیرتون بده
  ممنون بابت رایگان گذاشتن تست های ایین نامه موفق باشید

 5. سلام این آزمونها را من هروز استفاده می کنم امیدوارم وقتم تلف نکرده باشم نتیجه بگیرم

  1. سلام درود بر شما استفاده کنید مطمئن باشید نتیجشم می گیرید.

  2. سلام من با خواندن همین ازمونها قبول شدم بخون مطمئن باش نتیجشم می گیرید

 6. سلام آقا مجید با خوندن این ۱۹ سری سوال که در هر سری ۳۰ سوال وجود داره که سر جمع میشه ۵۷۰ سوال در آزمون آیین نامه قبول میشیم؟

  1. سلام این ازمونها همانطوری که در توضیحات تاکید کردیم مثل ازمونهای سایت های دیگه نیست
   این سوالات همیشه بروز می شوند و تا 70 درصد می تونه کمکتون کنه
   اگر می خواید صدرصد در ازمون ایین نامه قبول بشید پیشنهاد می کنم سوالات ایین نامه را تهیه کنید.

 7. سلام من چند باز امتحان دادم رد شدم واقعا با زدن آین تست های آیین نامه شما قبول می شم ؟ خدایی وقتم الکی تلف نشه

 8. این ازمونهای که به صورت رایگان داخل سایت گذاشتید جدید هست ؟ ببخشید قصد بی ادبی نداریم فقط نمی خوام الکی وقت بزارم بعد متوجه بشم سوالات قدیمی بوده و تو ازمون رد بشم ؟
  خواهشن اگه درست هست که برای این تست های آیین نامتون وقت بزارم ؟
  باتشکر کوهنورد

  1. سلام. مطمئن باشید این تست های ایین نامه را بزنید خیلی خیلی بهتون کمک می کنه – تمام سوالات بروز هستند با خیال راحت خودتونو محک بزنید

 9. سلام من با همین آزمونها قبول شدم تمام آزمونهای اپلیکیشن های دیگه امتحان کردم که بیشترشان سوالات قدیمی بود، پیشنهاد می کنم از این تست آیین نامه استفاده کنید.

 10. سلام.سلام.
  من امروز ۲۶مردادماه۱۴۰۰آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی روباموفقیت قبول شدم.
  وبایدبگم:وجداناازهمین۶۰۰تاسوالی که آقامجیدازش حرف میزنن وتوی سایتشون هست استفاده کردم.
  ازامروز۴صبح نشستم خوندم ورفتم امتحان دادم.وخدارو۱۰۰هزارمرتبه شکرقبول شدم.
  وواقعابه همه پیشنهاد میکنم اگرمیخوان واقعاقبول بشن،همین سوالهاروخریداری کنیدوامتحان بدید.واقعاعالیه.
  واقعاارزش پول دادن روداره.
  حالامجیدجان!
  میخوام ببینم برای امتحان عملی(آزمون شهری)هم چیزی دارید که بمن پیشنهادکنید؟وکمکم کنید!
  آیین نامه تون که حررررررف نداااااشت….
  لطفاروی ایمیلم پاسخ بدید.ممنونتون میشم.

  1. درود برشما- متشکر بابت نظری که دادید کلی انرژی گرفتیم
   بلافاصله بعد از خرید همراه 600 سوال ایین نامه نکاتم برای دانلود هست چطور دانلود نکردید ؟
   چشم به همین ایمیلی که همینجا ثبت شده فایل نکات شهری ارسال می کنیم

 11. سلام وقتتون بخیر . من بسته سوالات اصلی رو تهیه کردم . مطمئن باشم که از همین سوالات هستش ؟

  1. سلام اره عزیزم چیزی که گرفتید بخونید 100 درصد قبولید.
   منتظر قبولی شما هستیم

   1. یه سوال . تو این آزمون ها زده نسخه 1399/08/03
    همین هستش دیگه
    یا این نسخه قبلی بوده و تغییر کرده

   2. شرمنده این نسخه 1399/08/03 هستش
    اشتباه ندادن ؟
    به نظر میاد نسخه قدیمی باشه

    1. سلام چه نسخه ای ممنون می شم بیشتر توضیح بدید ؟
     ما همچین نسخه قدیمی نداریم ؟

 12. سلام من امروز قبول شدم خیلی ممنون واقعا فکرشو نمی کردم این سوالات را بخونم و قبول بشم – آنقدر خوشحالم ازتون ممنونم

  1. سلام عزیزم – شما از کجا می دونید مگه ازمون دادید که اینجور پیام میدید؟
   سوالات کاملا بروز و جدید هستند و 100 درصد این ازمونها وقت بزارید و انجام بدید خیلی بهتون کمک خواهد کرد
   موفق باشید.

 13. سلام. سوالاتتون اگه بروز باشه و همونایی باشه که قرار امتحان بدیم که عالیه. حالا من همه رو اسکرین گرفتم که بخونم بعد تست بزنم. انشاا… که قبول بشم خبرشو بهتون میدم. مرسی که رایگان هست

 14. باید به تایپ سوال ها و متن سوال ها خوب رسیدگی بشه.
  اصلا سوال های استانداردی نیستند.

  1. سلام مططفی جان این سوالات که می فرمائید استاندارد نیستند سوالاتی هستند که طرح شده و ما هیچ گونه تغییری ندادیم
   باتشکر

 15. دمت گرم عالی هستید خیلی خوب بود من قبول شدم .خداخیرت بده

 16. سلام پیشنهاد می کنم حتما از این آزمونهای رانندگی حتما استفاده کنید من آزمون دادم قبول شدم و فقط از این آزمونها هم استفاده کردم . کسای که امتحان گواهینامه دادند می دونن. من چی می گم.

 17. باراول بانمره 30 قبول شدم کاش برا کلاس های عملی هم راه کار میدادین

  1. سلام تبریک می گم – ازمون عملی اسمش با خودشه باید به صورت عملی تمرین کنید ازمون شهری فقط تمرین پیشنهاد می کنم دنبال تئوری خوندن نباشید – به زودی اموزشهای پارک دوبل و شهری در سایت قرار می دهیم
   باتشکر

 18. سلام واقعا دستتون دردنکنه همون بار اول بانمره 30 قبول شدم مرررسی

  1. سلام ممنون که اطلاع دادید – ایشالا شهری هم به سلامتی بگیرد و به خوبی ازش استفاده کنید

 19. سلام بسیارعالی ممنون از زحماتتون من ثبتنام کردم ولی هنوز آزمون ندادم دارم آزمونای سایت شمارو انجام میدم خیلی خوبن.اما یه نکته تو بعضی از آزمون ها تصویر بدرستی مشخص نیست یا مثلا در آزمون 15سوال ۸ یا ۹ پاسخ اشتباه درنظرگرفته شده ب عنوان پاسخ صحیح .باتشکر ازشما لطفا اینگونه غلطهارو صحیح کنید .موفق باشید

  1. سلام باعث افتخار هست که از این ازمونها استفاده می کنید – شک نکن بعد از امتحان اصلی ایین نامه نتیجشم می گیرید – چشم حتما این ازمونهای که ذکر کردید را بررسی می کنیم .
   ممنون که اطلاع دادید.

 20. سلام واقعا من استرس دارم الان این آزمونهای شما بیشترشون را خوب می زنم و نمره قبولی می گیریم امیدواریم آزمون اصلی هم همینجوری نمره بگیرم
  قبول بشم کلی دعاتون می کنم

 21. سلام وقتتون بخیر
  خیلیییییییی ممنوووون از سایتتون واقعا عالی بود من تقریبا 10 تا از آزمون های انلاین رایگان را زدم و کتابم خوب خوندم. جلسه اول آئین نامه که همین امروز بود قبول شدم تازه بدون غلط. تقریبا 90 درصد سوالارو اینجا دیده بودم. و یکی دوتا رو با استدلال خودم زدم چون اون بخش ها را مطالعه نکرده بودم.
  به دوستان توصیه میکنم حتما همه بخشای کتاب را دقیق بخونید دقیقا همون بخشی که فکر میکنید مهم نیست سر جلیه گیرتون میندازه.
  در آخر باید بگم سوالات خیلی اشنا و اسون بود. بیخود به خودتون استرس ندین. با یکم تمرین راحت قبول میشید.
  یکبار دیگه از مدیران سایت ممنونم. خدا خیرتون بده
  فقط در هر ازمون یه سری سوالات اشکال دارن. اگر اونا هم تصحیح بشه. بی نقصه همه چی.
  موفق و پیروز باشید.

  1. سلام درود بر شما ممنون بابت وقتی که گذاشتید و اینجا نظر دادید
   چشم حتما بررسی می کنیم ( ممنون می شم کسانی که در سوالات اشکالی می بینند یا در قسمت نظرات بگن یا در قسمت پشتیبانی واتساپ پیام بدن )
   باتشکر

 22. سلام من اگه بخوام سوالات. آیین نامه را به صورت کامل را در قالب پی دی اف داشته باشم باید چکار کنم ؟

 23. سلام وقت بخیر
  من ازمون رانندگی دارم،از چی شروع کنم بتونم دفعه اول قبول شم؟شما مگه جزوه خاصی دارید؟

 24. این آزمونها واقعا کمک زیادی به من کرد .واقعا استرس زیادی داشتم و خیلی کمک کرد . سوالات ازمونتونم بروز هستند
  ممنون

 25. سلام بسیار عالی
  می شه با نصب اپلیکیشن به صورت آفلاین از این تست های آیین نامه استفاده کرد. چون من بعد از نصب اپلیکیشن نتونستم بدون اینترنت از این آزمونها استفاده کنم

  1. سلام نه باید برای تست زدن ایین نامه حتما اینترنت روشن باشه

 26. سلام آزمونها اون عالیه مخصوصا این که همان لحظه جواب صحیح را نشان میده
  ممنون

 27. سلام
  ممنون بابت ازمونهای که گذاشتید واقعا عالی هست ایشالا اینجا تعریف می کنیم فردا این ازمونهای ایین نامه را پولی نکنید
  یک سوال خدمتتون داشتم
  این ازمونهای ایین نامه که از 1 تا 18 گذاشتید برای همه استانها یا شهر ها یکی هست ؟ یا هر شهر ازمون فرق می کنه ؟

  1. سلام فعلا رایگان هست می توانید استفاده کنید
   ازمون و سوالات ایین نامه برای همه شهرها یکسان می باشد
   باتشکر

 28. سلام حرف ندارید ??? انصافا تست های آیین نامتون خیلی عالیه من معمولا نظر نمیدم اما اینجا حیفم آمد نظر ندم.

 29. سلام ممنون چقدر عالی و خوب امیدوارم این ازمونها را رایگان بزارید که هنرجویان همیشه استفاده کنند

 30. سلام ممنون واقعا آزمون آنلاین آیین نامه شما بروز هستند من قبلا ازمون داده بودم و رد شدم الان سوالات شما را تست زدم متوجه شدم که سوالات بروز هستند
  ممنون که رایگان برای استفاده همه گذاشتید

 31. سلام مگه سوالات آیین نامه از همین کتاب آیین نامه نیستن چرا من همه کتاب را کامل خواندم بعضی از سوالات سرجلسه آزمون داخل این کتاب نبود؟ متاسفانه رد شدم

  1. سلام عزیزم چند بار توضیح دادیم کتاب سخت و مفهومی هست و شما برای خواندن کتاب باید چند بار مطالعه کنید

 32. سلام با این آزمونهای آیین نامه که گذاشتید می شه قبول بشیم ؟?

 33. سلام ممنون که رایگان برای استفاده عموم گذاشتید فقط یک سوال این سوالات که جدید هستند یعنی برای سال 1400 که ما فروردین امتحان داریم می تونیم از این آزمونهای آیین نامه استفاده کنیم ؟

  1. سلام اره سوالات جدید هستند (آزمون ایین نامه مربوط به سال 1400 ) بخونید 100 درصد می تونه کمکتون کنه

 34. هرچی از خدا می خواید بهتون بده – من باورم نمی شه قبول شدم و اینم مدیون سایت شما هستم مبلغ خرید سوالات را نداشتم از همین ازمون ایین نامه سوالات سایت شما استفاده کردم و قبول شدم
  واقعا سوالاتتون بروز هست – ممنون ممنون

 35. با عرض سلام و خسته نباشید من از بسته سوالات طلایی استفاده کردم و در اولین آزمون آیین نامه قبول شدم از شما خیلی ممنونم و به دیگران توصیه می کنم

  1. سلام – درود برشما , ممنون بابت نظر و اطلاع دادن شما امیدوارم بهترین استفاده ازش داشته باشید.

 36. درود برشما ازمون ایین نامه ی سایت شما واقعا عالی هست الان از ازمونهای قبلی که داشتید بهتر شده – خیلی خوبه که همان لحظه بعد از دکمه جواب صحیح را نشان میده

  1. سلام – ممنون از نظر تون – ما سعی کردیم عین آزمونی که بچه ها میدن در همان لحظه بتونن جواب صحیح سوال را ببینند.
   باتشکر از شما

 37. سلام…واقعا خسته نباشید…ازموناتون عاااالین…من برای باراول با۳غلط ایین نامه رو قبول شدم…اونم فقط ی روز فقطم ازمونای شمارو خوندم

 38. سلام من از طریق اپلیکشن وارد سوالات میشم اما فقط سوال اول از هر کدام باز میشه و بقیه سوالات نمیان،این مشکل قبلا وجود نداشت و من با انتخاب هر کدام از شماره آزمون ها تمام سوالات برایم به نمایش گذاشته میشد،ممنون میشم این مشکل را برطرف کنید.

  باتشکر

  1. سلام سوالات به صورت تکی به نمایش درمیاد, شما بعد از پاسخ هر سوال بعد از دکمه بررسی کردن در همان لحظه جواب درست یا غلط پاسخ صحیح را می توانید مشاهده کنید و به همین شکل تا پایان ازمون می توانیدادامه دهید.

 39. عالی عالی عالی دستتون درد نکنه من از این آزمونها استفاده کردم و خیلی بهم کمک کرد خدا خیرت بده

 40. باسلام.سوالای این سایت خیلی عالیه من از سایتهای مختلف تست زدم ولی این سایت واقعا سوالاش به روز و کامل هستند.خیلی در قبولی آزمون کمک کردند.پیشنهاد میکنم از این سوالات بخرید واقعا می ارزه.ممنون از سوالات عالی سایتتون.این سوالات رو یاد بگیرید یعنی قوانین رو یاد گرفتید.

 41. سلام دست گلتون درد نکنه واقعا عالی هستید من زیاد استرس داشتم و این آزمونها خیلی بهم کمک کردن . همینجا ازتون تشکر می کنم . ????

 42. سلام . ازمون انلاین ۱ تا۱۸ هست . برای من ۱ تا ۸ باز میشه بقیه دیگه ازمونها ۹ تا ۱۸ باز نمیشه . چرا؟ ممنون میشم جواب بدید برای رفع این مشکل.

  1. سلام لطفا از طریق واتساپ با پشتیبانی تماس بگیرید که مشکلتون رفع بشه

   1. سلام واقعا ممنونم من این سوالات رو خوندم بار دوم قبول یعنی نمی دونم از خوشحالی چی بگم واقعاً ممنون ???

 43. سلام . ازمون انلاین ۱ تا۱۸ هست . برای من ۱ تا ۸ باز میشه بقیه دیگه ازمونها ۹ تا ۱۸ باز نمیشه . چرا؟ ممنون میشم جواب بدید.

 44. سلام خدایی سوالاتتون بروز هست و قابل استفاده من یکی دو برنامه نصب کردم متاسفانه سوالاتشون قدیمی بود – ممنون که این سوالات رایگان گذاشتید واقعا استفاده کردم و قبول شدم اینجا لازم دونستم تشکر کنم.

 45. سلام من از این آزمون سایت شما استفاده کردم و از آزمون اپلیکیشن های که در برنامه بازار و گوگل پلی هستند واقعا سوالات شما بروز تر بودن و سوالاتی که در آزمون اصلی دادم این سوالا خیلی کمکم کردند . ممنون ،??

 46. ممنون خیلی سوالات عالی هستند من امروز قبول شدم و همین تست ها خیلی بهم کمک کردند

 47. سلام واقعا ازمون های ایین نامتون عالیه فقط بعضی قسمت ها را اگه بتونید توضیحات بزارید که دیگه حرف ندارید

  1. سلام ممنون که وقت گذاشتید حتما سرفرصت همین کار را خواهیم کرد.

 48. سلام متشکر بابت این آزمون های آیین نامتون خیلی کمکم کرد.
  خیلی از این آزمونها در سوالات آیین نامه من آمده بود و با یک غلط قبول شدم

 49. سلام سایتتون عالی هست اما انتظار داریم ازمون های بیشتری بزارید و اینکه توضیحاتم برای هر سوال بزارید

 50. سلام ما منتظریم ازمون های آیین نامه بعدی را اضافه کنید

 51. ممنون استفاده کردیم ولی این چند تا ازمونم اصافه کنید

 52. سلام این ازمون ایین نامه که به صورت تکی گذاشتید خواهش می کنم جوابشم بزارید در قسمت خودش ؟

 53. سلام اپلیکیشن مخصوص اپل برای این سوالات آیین نامه ندارید که ما هم استفاده کنیم ؟

  1. سلام اپلیکیشن اپل متاسفنه موجود نیست ولی از همین لینک می توانید برای این آزمون استفاده کنید.

 54. سلام آزمون های بیشتری بزارید ؟ راستی یک سوال داشتم این سوالات بروز هستند ؟ چند درصد می شه به این سوالات اعتماد کرد؟

  1. سلام ما همیشه بروزترین سوالات آیین نامه را برای دانلود می زاریم به محض بروز شدن لینک های دانلود هم بعد از خرید بروز می شه .
   اینها خود سوالات آیین نامه رانندگی هستند همین ها را بخونید 100 درصد قبول هستید .

 55. سلام این آزمون شبیه سازی آیین نامه ای که دارید عالیه خدایی – قبول شدم و خیلی استفاده کردم فقط خواستم تشکر کنم
  ببخشید شما چیزی در موردآموزش شهری را ندارید؟

  1. سلام ممنون بابت نظر و تبریک به خاطر قبولیتون
   ازمون شهری فعلا چیزی نداریم

 56. این آزمون خیلی خوبه من بسته طلایی سوالات آیین نامه را از سایتتون گرفتم و برای محک زدن خودمم از این آزمون استفاده کردم و قبول شدم – واقعا دیگه خسته شده بودم اما این آزمون خیلی بهم کمک کرد.
  ممنون از سایت خوبتون

 57. سلام دو انتقاد داشتم .
  1- شما چرا این آزمون ها را به صورت جداگانه نمی گذارید ؟
  2- چرا بعضی از سوالات که نیاز به توضیحات دارند شما توضیح نزاشتید؟

  1. سلام درود برشما
   1- آزمون آیین نامه رانندگی به زودی به صورت جدا گذاشته خواهد شد
   2- تاجای ممکن نیاز به توضیح داشته نوشتیم اما بازم چشم سعی می کنیم بزاریم
   ممنون از انتقادتون

 58. سلام از اینکه این آزمون را برای عموم رایگان گذاشتید تشکر می کنم فقط کاشکی توضیحات بیشتری در مورد سوالات و پاسخ ها می گذاشتید؟

  1. سلام تمام سوالات لازم نیست توضیح بنویسیم جاهای هم که لازم بوده در قسمت سوالات توضیحاتی دادیم اما چشم سعی می کنیم تا جای ممکن توضیحات بیشتری بگذاریم. ممنون از پیشنهاد شما

 59. سلام من هرکاری کردم نتونستم اپلیکیشن را دانلود کنم به همین خاطر برای تست زدن ایین نامه از همین لینک استفاده می کنم الان خواستم بدونم این فرقی با اپلیکیشن برای آزمون دادن نداره ؟

  1. سلام درود بر شما نه عزیزم فرقی ندارند هرکدام راحتر بودید می تونید استفاده کنید

 60. سلام سایت خوبی دارید فقط کاشکی این ازمون ها را به صورت تکی هم بزارید مثلا ازمون شماره 1 تا آخر ؟

  1. سلام ممنون از پیشنهادتون حتما در اولین فرصت سعی داریم همین کار را انجام بدیم – ولی این را در نظر داشته باشید این ازمونی که شما هربار کلیک می کنید دقیقا مثل ازمون اصلی شبیه سازی شده است که می تونه محک خوبی برای امتحان اصلی باشه

 61. سلام و تشکر ویژه – با اینکه چیزی خرید نکردم ولی بابت پشتیبانی واتساپتون تشکر می کنم واقعا عالی هستید – ممنون بابت اپلیکیشن و آزمون سایتتون حتما به دیگران پیشنهاد می کنم از آزمون سایتتون استفاده کنند
  عالی عالی عالی

 62. سلام. وقت بخیر من 3 بار بود که تو امتحان های رانندگی رد شدم. ولی اینبار که پکیج شما رو خریدم و مطالعه کردم. خداشکر تونستم برای بار چهارم قبول بشم. واقعن پکیجتون عالی بودش

 63. درود برشما ازموتون حرف نداره – قبول شدم ممنون ممنون ممنون

 64. سلام این ازمونها به صورت خودکار هربار 30 سوال نشان داده می شه درسته ؟

  1. سلام – اره در هربار که رفرش به صورت تصادفی 30 سوال از ازمون اصلی آیین نامه بهت نشون میده که دقیق مثل آزمون اصلی در 20 دقیقه باید به سوالات جواب بدید و در آخر نتیجه را به صورت کامل می تونید ببینید.

 65. من با همین آزمون شما قبول شدم – متشکر بابت پشتیبانی با اینکه چیزی نخریدم ولی پشتیبانی سایتتونم خیلی بهم کمک کرد.

 66. سلام این آزمونها خیلی به من کمک کرد خیلیهاشو در امتحان آزمون اصلی امده بود – پیشنهاد می کنم حتما از این آزمونها استفاده کنید. ممنون درایوینگ جان

 67. سلام ممنون واقعا حرفه ای ترین سایتی که دیدم همین سایت شما هست که از هر لحاظ بهترینید مخصوصا آزمون رایگانتون که خیلی های دیگه برای همین ازمونها پول می گیرند – مررررسی

  1. سلام آزمونها تون عالیه ممنون که رایگان گذاشتید فقط خدا کنه درست باشه الکی وقتمونو تلف نکرده باشیم

   1. سلام مطمئن باشید کامل استفاده کنید نتیجشم خواهید دید

 68. سلام خوشحالم تو این اوضاع کرونا یه چیز بدرد بخور دیدیم استفاده کردیم – ممنون
  برقرار باشید

 69. ممنون که این آزمون را رایگان گذاشتید تنها کاری که می تونم انجام بدم از طریف صفحه اینستا گرام که 2000 تا فالور واقعی دارم یک استوری واستون برم – متشکر

   1. عالیه ممنون ازشمابابت این سوالات خیلی مفیدهستند

 70. سلام آزمون نها عالی بودند همینطور به کارتون ادامه بدید

 71. سلام امروز با سایتتون آشنا شدم خیلی عالیه که به صورت رایگان گذاشتید . متشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.