موضوعات داغ

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

آزمون آیین نامه ۱۴۰۱ رایگان

آزمون آیین نامه آنلاین همان برگه های امتحان آیین نامه رانندگی می باشند که به صورت تصادفی سر جلسه امتحان به هنرجویان متقاضی گواهینامه رانندگی می دهند.(کاملا رایگان)

(تست های آنلاین ایین نامه ۱۴۰۱ رایگان)

تست آزمون آیین نامه ۱۴۰۰
تست آزمون آیین نامه ۱۴۰۱

توجه: هنرجویان گرامی وقت و زمانی که شما در این سایت می گذرانید برای ما ارزشمند می باشد, همانطوری که در پایین صفحه مشاهده می کنید تمام ازمونها به صورت رایگان در سایت قرار دادیم. بازم تاکید می کنیم سوالات کاملا بروز می باشند با خیال راحت از این سوالات استفاده کنید (قبولی در تست آیین نامه ۱۴۰۱ سایت درایوینگ برابر است با قبولی شما در آزمون اصلی)

این آزمون از سوالات آیین نامه ۱۴۰۱باجواب گرفته شده است و بهترین گزینه برای محک زدن شما قبل از امتحان آزمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد.

آزمون آنلاین آیین نامه ۱۴۰۱

به درخواست هنرجویان و متقاضیان عزیز که درخواست کرده بودند این آزمون آنلاین آیین نامه ۱۴۰۱ به صورت تکی یعنی هر 30 سوال به صورت جداگانه در سایت قرار بدیم این بخشم در این قسمت اضافه کردیم.

اطلاعات کلی ازمونهای ایین نامه رانندگی که در پایین صفحه می بینید (29 ازمون ایین نامه)
سوال جواب
درصورت تغییر سوالات این صفحه بروز می شود؟ بله⭐️ 100 درصد. ما به وقت و زمانی که شما برای این ازمونها می گذارید احترام قائلیم
هر آزمون چند سوال و چقدر زمان دارد؟ 30 سوال و 20 دقیقه زمان دارد
این سوالات مناسب چه پایه از گواهینامه می باشد. مناسب گرفتن گواهینامه پایه 3 – 2 و 1 می باشد
نمایش صحیح سوالات مشخص می باشد؟ در پایان آزمون نشان داده می شود (پاسخ شما و پاسخ صحیح نشان داده می شود.)
درصد و نتیجه آزمون: نتیجه قبولی و یا مردود شدن در پایان هر آزمون نشان داده می شود.

 

تست آیین نامه ۱۴۰۱ شروع کنید

فایل صوتی معرفی آزمون آیین نامه رانندگی سایت درایوینگ

سایت درایوینگ این تست های ایین نامه را تضمین می کند.

1- آزمون آیین نامه آنلاین (به صورت 30 سوالی تکی)

ازمون ایین نامه شماره 01 ازمون ایین نامه  شماره 02 ازمون ایین نامه  شماره 03 ازمون ایین نامه  شماره 04 ازمون ایین نامه  شماره 05 ازمون ایین نامه  شماره 06 ازمون ایین نامه  شماره 07 ازمون ایین نامه  شماره 08 ازمون ایین نامه  شماره 09 ازمون ایین نامه شماره 10 آزمون آیین نامه شماره 11 آزمون آیین نامه شماره 12 ازمون ایین نامه شماره 13 ازمون ایین نامه شماره 14 ازمون ایین نامه شماره 15 ازمون ایین نامه شماره 16 ازمون ایین نامه شماره 17 ازمون ایین نامه شماره 18 ازمون ایین نامه شماره 19 آزمون آیین نامه شماره 20 آزمون آیین نامه شماره 21 آزمون آیین نامه شماره 22 آزمون آیین نامه شماره 23 آزمون آیین نامه شماره 24 آزمون آیین نامه شماره 25 آزمون آیین نامه شماره 26 آزمون آیین نامه شماره 27 آزمون آیین نامه شماره 28 آزمون آیین نامه شماره 29 سوالات pdf ایین نامه رانندگی آموزش حق تقدم در چهار راه ها
اگر وقت و زمان کافی ندارید و بدون هیچ گونه ریسکی می خواهید بار اول قبول شوید پیشنهاد می کنم روی لینک بالا (pdf  سوالات ایین نامه)  کلیک کنید و سوالات را دریافت کنید (100 درصد تضمینی)

تست آزمون ایین نامه این بخش در صورت هرگونه تغییر یا بروزرسانی در ایین نامه راهنمایی و رانندگی آپدیت می شوند, با خیال راحت از این تست ها استفاده کنید.


لطفا هر سوالی انتقاد یا پیشنهادی در مورد هرکدام از آزمونها دارید در قسمت خودشان مطرح کنید (باتشکر)

هر آزمونی که کلیک می کنید 30 سوال دارد که دقیقا شبیه ازمون اصلی آیین نامه می باشد و به شما 20 دقیقه زمان می دهد که به سوالات پاسخ دهید.

ما می توانستیم  این ازمونها را بیشتر از 29 تست قرار بدهیم اما به احترام وقت و زمان شما چیزی که شما برای قبولی در این ازمون احتیاج دارید در این صفحه قرار دادیم.تمام

از ما گفتن از شما شنیدن (این ازمون ایین نامه با تمام ازمونهای که در سرتاسر وب می بینید فرق داره استفاده کنید که بعدا پشیمان نشوید)

2- آزمون آیین نامه به صورت تصادفی

تعداد سوالات 600 سوال که در هربار رفرش 30 سوال به صورت تصادفی نشان داده می شود.

لطفا بعد از کلیک کردن روی گزینه زیر برای بارگذاری 30 سوال تصادفی 10 ثانیه صبر کنید.

تفاوت این قسمت با قسمت بالا: در قسمت بالا به صورت تکی هر 30 سوال را به صورت جداگانه و پشت سرهم قرار دادیم ولی در این قسمت بیش از 600 سوال آیین نامه را یکجا دقیقا شبیه امتحان اصلی می باشد که در هر بار رفرش 30 سوال را به صورت تصادفی به شما نشان داده می شود

 • تفاوتی برای استفاده از این دو قسمت وجود ندارد هرکدام که راحتر هستید می توانید استفاده کنید

تعداد سوالات در هربار کلیک روی این گزینه 30 سوال به صورت تصادفی نشان می دهد, هر سوال 1 امتیاز دارد.

این آزمون دقیقا مثل امتحان آزمون اصلی آیین نامه شبیه سازی شده است

مدت زمان: 20 دقیقه که به صورت تایم در بالا نشان داده می شود

پاسخ صحیح به هر سوال همان لحظه نشان داده می شود.
درصد نتیجه کامل در پایان آزمون مشخص می شود.

امتحان آیین نامه رانندگی آنلاین

لطفا بعد از کلیک روی شروع آزمون برای بارگذاری 30 سوال تصادفی 10 ثانیه صبر کنید. (رایگان)

شروع آزمون : 600 سوال در هربار کلیک یا رفرش 30 سوال
ما در سایت درایوینگ این آزمون آیین نامه رانندگی را تا اطلاع ثانوی برای استفاده شما متقاضیان گرامی به صورت رایگان قرار دادیم که همه بتوانند از این آزمون استفاده کنند (استفاده از این آزمون برای راحتی کار شما بدون ثبت نام می باشد)

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) رایگان

پیشنهاد می کنم حتما از این آزمون آیین نامه اصلی آنلاین و شبیه سازی شده برای محک زدن خودتان استفاده کنید و حتما این آزمونها را جدی بگیرید.

آزمون رانندگی
آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی

آزمون آیین نامه آنلاین ۱۴۰۱

نظرات شما برای ما ارزشمند است، لطفا پس از استفاده از این آزمون ها نظر یا انتقاد یا پیشنهادی که دارید در پایین همین صفحه درج کنید.

راهنمایی ویدئویی استفاده از آزمون آیین نامه آنلاین سایت درایوینگ

ازمون آیین نامه اصلی آنلاین استفاده با گوشی های اندروید

اگر می خواید اپلیکیشن این ازمون شبیه سازی شده را در گوشی خود داشته باشید پیشنهاد می کنیم با کلیک روی گزینه زیر این برنامه که نسخه اندروید هست را روی گوشی خودتان را نصب و استفاده کنید ( چنانچه هرگونه مشکلی در نصب این برنامه داشتید می توانید با پشتیبانان سایت در تلگرام یا واتساب پایین همین صفحه در ارتباط باشید)

این اپلیکیشن بسیار سبک بوده و روی انواع گوشی اندروید نصب می شود.

دانلود اپلیکیشن آزمون آیین نامه رانندگی (سبک)

آزمون آیین نامه آنلاین برای ایفون یا کامپیوتر

اگر گوشی شما ایفون می باشد و یا می خواهید از کامپیوتر از این آزمونها استفاده کنید پیشنهاد می کنم حتما این لینک را کپی کرده و از این لینک استفاده کنید.

plink.ir/o43OC

همانطور که قطعا تمامی شما خوانندگان محترم و گرامی مطلع هستید، امتحان اصلی آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی مجموعا از 30 سوال تشکیل شده است. مقدار زمانی که برای پاسخ گویی به این سوالات در نظر گرفته شده، حداکثر 20 دقیقه می باشد.

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) ازمونهای شبیه سازی شده ایین نامه رانندگی

 

اگر شما قبلا با نمونه سوال ها در آزمون آیین نامه آنلاین که در سایت درایوینگ وجود دارد، آشنا بوده باشید. قطعا بسیار راحت تر در آزمون اصلی آیین نامه شرکت خواهید کرد چرا که این آزمون را قبلا به صورت مجازی شبیه سازی کرده اید و چشم شما با سوال ها آشناست و در واقع مطالب را هم نیز بهتر آموخته اید. از این رو شانس قبولی بیشتری هم در این آزمون از آن خود خواهید کرد.

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

ازمون ایین نامه رانندگی ۱۴۰۱

از جمله نکات مهمی که برای قبولی در آزمون اصلی آیین نامه باید به آنها توجه نمود عبارت اند از:

یکی از راه های موثر در قبولی شما در آزمون آیین نامه، شرکت در آزمون های آنلاین سایت درایوینگ می باشد. با شرکت در آزمون های آنلاین می توانید تا حد بسیار زیادی آزمون اصلی آیین نامه را شبیه سازی کنید و آمادگی خود را بالا ببرید.

طراحی این آزمون ها به گونه ای است که مثلا شما در یک آزمون 30 سوالی به صورت آنلاین شرکت می کنید و در انتها نتایج آزمون را دریافت می کنید. سپس می توانید به پاسخ های اشتباه خود توجه کنید و نقاط ضعف خود را بیابید.

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) – آزمون آیین نامه سایت

این آزمون ها در هر قسمتی اعم از علائم راهنمایی و رانندگی، بخش فنی و مقررات ایمنی سوالات مخصوص به همان بخش را طراحی کرده است و در صورتی که شما در هر کدام از بخش های ذکر شده ضعیف باشید، با شرکت در آزمون های آنلاین می توانید نقاط ضعف خود را برطرف کنید.

از روش های دیگر برای قبولی در آزمون آنلاین آیین نامه ۱۴۰۱، می توان به مطالعه ی کتاب مخصوص آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی اشاره کرد. البته باید این نکته را به خاطر بسپارید که کتابی که تهیه می کنید و یا سوالاتی که دانلود می کنید، همگی باید به روز و جدید باشند. و از دانلود سوالات قدیمی و یا تهیه ی کتاب های قدیمی اجتناب کنید. (برای دانلود کتاب ایین نامه رانندگی کلیک کنید)

در روز آزمون رانندگی آیین نامه اصلی، تا آنجا که می توانید استرس و نگرانی را از خود دور کنید چرا که یکی از عوامل عدم قبولی در این آزمون، می تواند، بالا بودن مقدار زیاد استرس باشد. ورزش صبحگاهی قبل از شرکت در آزمون می تواند تا حدود زیادی از استرس شما بکاهد.

امتحان ازمون ایین نامه, آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) – آزمون ایین نامه سایت درایوینگ – آزمون ایین نامه درایوینگ

در خصوص کسانی که با سوالات آشنا نیستند و سوالات سال های قبل را مطالعه نکرده اند، احتمالا زمان در نظر گرفته شده، کافی نخواهد بود. از این رو بهتر است قبل از شرکت، در آزمون های آیین نامه رانندگی سایت درایوینگ به صورت رایگان شرکت نموده و سطح قبولی خود هم در آیین نامه ی مقدماتی هم در آزمون آیین نامه رانندگی، را به میزان قابل توجهی بالا ببرید.

شرکت در آزمون رانندگی آیین نامه (اصلی و مقدماتی) با میزان بسیار بالای استرس همراه است. البته برای کاهش این مقدار از استرس چه راهکاری وجود دارد. ما در اینجا سعی کرده ایم راهکار ها و پیشنهاد های مفیدی را در جهت پایین آوردن استری و بالابردن آمادگی شما معرفی کنیم :

کلید واژه: امتحان ازمون ایین نامه, سوالات تستی آیین نامه 1400, آزمون رانندگی, آزمون گواهینامه ۱۴۰۱, تست آیین نامه رانندگی, دانلود رایگان آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

بالا بردن سطح آمادگی و بازدهی بیشتر برای شرکت در آزمون رانندگی راهنمایی و رانندگی

امتحان آیین نامه
امتحان آیین نامه

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

آزمون آیین نامه

سوالات پرتکرار شما در مورد ازمون ایین نامه:

در ادامه سوالاتی که امکان دارد برای شما در رابطه با موضوع آزمون رایگان آیین نامه بوجود بیاید آماده کرده‌ایم:

کد تخفیف رایگان برای دریافت پکیج شهری : baran

1- توضیح کوتاه در مورد آزمون آنلاین آیین نامه ۱۴۰۱ رانندگی؟

شما از طریق همین آزمونهای انلاین که از خود سوالات اصلی امتحان آیین نامه گرفته شده است خودتان را محک می زنید, در این آزمونها دقیقا مثل ازمون اصلی 20 دقیقه فرصت دارید که به 30 سوال در هر آزمونی که انتخاب می کنید جواب دهید. (شما در این ازمونها نمره قبولی بگیرید در ازمون اصلی 100 درصد قبولید.)

2- ازمونها مربوط به سال۱۴۰۱ می باشد؟ رایگان هستند؟ با زدن این تست ها وقت خودمان را الکی تلف نمی کنیم؟

بله بروز هستند و طبق آخرین ویرایش کتاب و سوالات اصلی تغییر می کنند. صدرصد با زدن این تست ها و نتیجه گرفتن در این سایت در ازمون اصلی هم تضمینی قبول می شوید.

3- من در آزمون های سایت شما نمره قبولی بگیرم در ازمون ایین نامه اصلی هم نتیجه می گیرم؟

بله صدرصد به شما قول می دهیم نتیجه گرفتن در این آزمون ها برابر است با قبولی شما در آزمون اصلی

4- جواب سوالات چطور نشان داده می شود, آیا بعد از پایان ازمون ایین نامه نتیجه به ما نشان می دهد؟

به محض کلیک بر روی پاسخ سوالات همان لحظه جواب به شما نشان داده خواهد شد یعنی شما همان لحظه متوجه خواهید شد به سوال پاسخ صحیح یا اشتباه دادید و در آخر نتیجه کامل به شما نشان داده می شود.

نکات برگزیده مطلب سوالات تستی آیین نامه ۱۴۰۱:

 • آزمون رانندگی
 • آزمون گواهینامه ۱۴۰۱
 • تست آیین نامه رانندگی
 • دانلود رایگان آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)
 • امتحان ازمون ایین نامه

تست آیین نامه ۱۴۰۱ و تضمینی 100 درصد قبولی

با خواندن این سوالات و تست زدن در ازمون ایین نامه قبولی شما تضمین می شود.

اگر به دنبال راهی سریع برای قبولی در آیین نامه رانندگی می گردید و وقت خواندن کتاب آیین نامه را ندارید یا می خواهید در کمترین زمان به نتیجه برسید پیشنهاد می کنیم پکیج سوالات آیین نامه اصلی را تهیه کرده و مطالعه کنید. 100% تضمینی

ازمون ایین نامه که به صورت تکی هست 100 درصد نقص های دارد که به کمک شما در نظرات به مرور رفع و کاملتر خواهد شد. اگر پیشنهادی برای بهتر شدن این آزمون ها دارید ممنون می شیم در نظرات مطرح کنید.

به این تست آیین نامه ۱۴۰۱ از 1 تا 5 چه نمراه ای می دهید؟

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

4.5/5 - (460 امتیاز)

‫193 دیدگاه ها

 1. سلام عالی بودش ممنون از لطفتون واقعا عین سوالای آیین نامه بود من س بار رد شدم تمام سوالا یکی بود بارچهارم قبول شدم البته با کمک این آزمونا🤭

 2. سلام خسته نباشید، میشه به من کمک کنید من پول ندارم اما در عوض براتون تبلیغ میکنم، خاهش میکنم من به این نیاز دارم برام سخته تهیه کردنش😔

 3. سلام‌داداش‌خسته‌نباشید‌میگم‌میشه‌اینجا‌گواهینامه‌دریافت‌کردم

 4. ازمونهای که الان به صورت رایگان گذاشتید برای سال 1401 می باشد ؟ مثل سایت های دیگه الکی وقت نزاریم بعد ببینیم سوالات بروز نبوده و رد بشیم

  1. سلام اره ازمونها برای سال 1401 هستش ما هر نوع تغییری در سوالات پیش بیاد سریع تغییر خواهیم داد شما با خیال راحت استفاده کنید
   باتشکر

 5. ابتدا به خاطر رایگان گذاشتتن ازمونها تشکر می کنم. واقعا با زدن این تست ازمونها قبول می شویم ؟ البته ببخشید این سوال را می پرسم ولی نکنه وقت بزاریم و قبول نشویم ؟

  1. مطمئن باشید همین تست ها را تمرین کنید 100 درصد قبولید. حتما باید پولی بزاریم که باور کنید ؟

   1. سلام آقا خیلی ممنون فقط اینکه این آزمون های رایگان با اون آزمون های خریدنی یکیه یا اونارو هم بخریم

    1. این ازمونها رایگان هست اگر می خواید pdf سوالات را بیگرید و همان بار اول قبول بشید باید هزینه کنید

     1. مگه قراره بار اول قبول نشیم😂 مسخره ها

 6. سلام از سوالاتتون کمال تشکر رو دارم من هم امروز قبول شدم

 7. من از اینجا کمال تشکر از شما و تیم خودتان را دارم راستش من هزینه خرید سوالات آیین نامه نداشتم و حوصله خواندن کتاب آیین نامه هم نداشتم و طبق توضیحاتی که در سایت گفته شده هر وقت از این آزمونها قبولی گرفتید امتحان اصلی آیین نامه را بدید و همین کار را با یکم شک انجام دادم و تا جای رسیدم که هر تست را می زدم قبول می شدم و رفتم امتحان دادم و امروز قبول شدم
  از سایت خودتان تشکر می کنم و به دوستان هنرجو عزیز پیشنهاد می کنم همین آزمونها را خوب بزنند مطمئن باشند قبول هستند
  با تشکر از سایت دراوینگ

 8. سلام من فردا امتحان آیین نامه دارم شیشصد تا سوال با جواب در چها روز روزی یک ساعت هر سوال سه بار خوندم کتاب نخوندم من توی این روز باقی چیکار کنم قبول بشم تستا 5تاش انجام دادم چندتا انجام بدم کافیه؟

  1. درود برشما
   عزیزم همین تست های ایین نامه سایت استفاده کن کافیه به کتاب یا چیز دیگری احتیاج نیست
   هروقت به جای رسیدید که هر ازمون را زدید و قبول شدید با حیال راحت آزمون امتحان اصلی را بدید

 9. درود درود من با همین ازمونها قبول شدم ممنون از سایت و تیم خوبتان
  من از شهر شیراز هستم

 10. سلام وقتتون بخیر من ازبیرونم بیس تا کاتکس اوردم میخونم جوابشم تو تستتون میزنم قبول میشم همشونو اخه بعضی تستای دیگ بحث فنی ترمز ازاینجورچیزا زیاد اضافه کردن یهو از اون سوالا نیان غافلگیرشیم دوشنبه اینده قرارهس امتحان بدم خاهشن کمک کنین این ازموناتونو بخونم کارتکس که تودستمه عین سوالایی شماس تقریبا بیس کارتکس دستمه میشه ۶۰۰ تا

  1. درود برشما ساده و ضربدری جوابتو میدم
   (همین ازمونها را بعد از هر تمرین هروقت زدید و قبولی گرفتید با خیال راحت برید که ازمون اصلی 100 درصد قبولید)

   1. داداش ینی ۲۷ تا ازمونی که دراختیارمون گذاشتین اونارو صحیح میزنم قبول میشم دیگ…بخدا خیلی میترسم اخه تستای دیگ ۱۰۰ تا هستن دیشب نگاکردم نمیدونم سوییچ چن حالت داره از این سوالا اخه میترسم سوالای فنی بدن

    1. سوالات همین ها هستند. در سالهای قبل سوالات فنی و اصلی جدا از هم بودند اما الان فقط یکبار از شما ازمون می گیرند که سوالات فنی هم جزء همین سوالات هستند که ما به صورت رایگان در اختیار شما قرار دادیم ( درسته رایگان در اختیارتون قرار دادیم ولی قدراین تست های ایین نامه را بدونید ) هروقت از این ازمونها نمره گرفتید با خیال راحت برید امتحان بدید و بعد از امتحان اگر دوست داشتید نتیجشم اینجا به اشتراک بگذارید
     باتشکر

     1. داداش ازدوتا سوال موندم چندمتربعدازتونل ها و پل هااا سبقت گرفتن ازاد است ؟ جوابش تو کاتکس و تست هاتدن ۱۰۰ متری زدی ولی تستای دیگه نوشته سبقت ازانتهای آنها مجازاست کدومشو بزنیم درسته

     2. سلام طبق توضیحات صفحه کتاب 100 متر مانده به ورودی تونل ها و پل ها تا انتهای انها ازاد می باشد مگر به وسیله علایم سبقت مجاز شناخته شود.
      عزیزم اگر چیزی بخیر این در سوالات یا ازمون ایین نامه مشاهده کردید, یا دیدید پیام بدید که بررسی کنیم .
      در هر ازمونی که طبق توضیحات کتاب ایین نامه مشاهده کردید اشتباه می باشد لطفا در قسمت همان آزمون کامنت کنید حتما بررسی خواهیم می کنیم.

     3. بابت سایت خوب و تست های رایکان از شما ممنونم.
      امروز۳/۱۲/۱۴۰۰ امتحان آئین نامه دادام قبول شدم.بابت تمام زحمتهایی که میکشید ممنونم
      تمام سوالات امتحان از این تست ها بود که آمد بود. بدون غلت قبول شدم خیلی خیلی ممنونم

     4. سلام و عرض تشکر از شما
      امروز من در تاریخ ۲۴ / ۲ / ۱۴۰۱ با اولین شرکت در آزمون آیین نامه بدون هیچ غلطی خیلی راحت قبول شدم و تنها تستهای شما رو در زمان محدودی کار کردم و به خاطر سپردم.
      دقیقا همین تستها در آزمون بود.
      واقعا عالللللللییییییی بود.
      به همه شما عزیزان پیشنهاد میکنم تنها این تستهای آنلاین و یا پی دی اف تستها رو کار کنید و اصلا سراغ کتاب نرید . به راحتی قبول میشوید.

 11. ممنون واقعا عالی بود سوالات با چند بار خواندن قبول شدم

 12. سلام امکان داره همه آزمونها مثل آزمون شماره ۲ باشه ؟ ازمون شماره دو همان لحظه جواب را به ما نشان میده و این خیلی بهتر . دوستان اگر کسی این نظر من را می خونه جواب بدید و نظرتون را بگید که همه تست ها به این شکل باشن؟

 13. سلام من نمی تونم کتاب آیین نامه را بخونم حجم زیادی داره امکان داره همین تست های آیین نامه را بزنم و استفاده کنم قبول بشم؟ الان از این ۲۹ تست که استفاده می کنم نمره قبولی می گیرم البته کلی تمرین کردم ولی واقعیت الان استرس گرفتم ومی ترسم از این سوالات نیاد ❤ من الان که دارم این پیام را به شما میدم دو روز دیگه امتحان ایین نامه دارم خدایی خوب باشه خیلی به ما کمک کردید و کلی دعاتون می کنم اما اگه قبول نشم از اینکه وقتم گرفتید و زمان از دست دادم خیلی عصبانی میشم و هیچ وقت نمی بخشمتون

  1. سلام 100 درصد همین ازمونها را خوب استفاده کنید قبولید. مطمئن باشید وقتی که می زارید صدرصد جواب می گیرید

 14. سلام هرچی از خدا می خواید ایشالا بهتون بده من امروز قبول شدم فقط اینجا امدم که تشکر کنم ممنون باورم نمیشه که قبول شدم این برای من شده بود کابوس واقعا سایت و تست هاتون عالی هست
  سایتتون را به کسانی که افتادن دادم که استفاده کنند مطمئن هستم کسانی که وقت می زارند و این تست های ایین نامه را می زنند نتیجشو می گیرند به همه می گم خیالتون راحت همین تست ها را بزنید صدرصد قبولید
  ممنون ممنون

 15. من بسته طلایی رو خریدم ازمونا رو هم همه رو انجام دادم و قبولم شدم مرسی ازتون ..پیشنهاد میکنم حتما بسته طلایی رو تهیه کنین تو ازمونا هم شرکت کنین

 16. به همه کسانی که این پیام می خوانند پیشنهاد می کنم همین آزمونها را بزنند و نتیجشم ببینید و در آخر می فهمید که من چی گفتم
  در آخر هم اگه حرف با حرف من قانع شدید و بعدا قبول شدید یک صلوات برای بچم بفرستید
  باتشکر از سایت خوب دراوینگ

 17. سلام من این تست های آیین نامتون را می زنم بدون غلط قبول میشم الان خواستم ببینم آزمون امتحان اصلی را هم برم دیگه حله می تونم قبول بشم ؟

  1. سلام اریا , استفاده کن نتیجشم بعد از امتحان ایین نامه خواهید دید

 18. باورم نمیشه امروز قبول شدم . خیلی ممنون از سایت خوبتون. هزینه خرید سوالات را نداشتم فقط اپلیکیشن را نصب کردم و همین آزمونهای شما را زدم و قبول شدم خدا حفظشون کنه و نگهدارتون باشه
  ممنون ممنون ممنون

 19. سلام من سوال های تست درایو خریدم ۲۶ قبول شدم تی ۲بار امتحان بیضخمت شماره واتساب بزارید تا من بتونم ازمن داخل شهری بگیرم

  1. سلام نکات شهری آزمون داخل سوالات بود که می توانستید دانلود کنید شماره واتساپ داخل صفحه سوالات ایین نامه هست می تونید با پشتیبانی پیام بدید

 20. سلام کدام از این آزمونها مهمتر هست که بیشتر تست بزنیم
  من وقت نمی کنم کتاب آیین نامه بخونم به نظر شما یعنی با زدن همین تست های آیین نامه شما مطمئن هستید قبول می شوم؟🌟

  1. برای قبولی باید همه آزمونها ایین نامه سایت را تمرین کنید هروقت به جای رسیدید که هر ازمونی را که زدید و نمره گرفتید مطمئن باشید ازمون اصلی هم 100 درصد بهتون قول می دم که قبول خواهید شد.
   موفق باشید

 21. سلام خدمت همه. به غیر از مراکز رسمی رانندگی ، تمام سایت ها و فیلم و عکس ها فقط نمونه اند و هیچکس نمیاد برای مردم سوالات خوب یا واقعی بدون درامد، رایگان در اختیار مردم قرار بده.. هر جا سوال خوب و کامل خواستیم پولی و پرداختی بود. وقتتونو هدر ندید یا پول بدید یا ففط کتاب رو بخونید تا یاد بگیرین… 😐😑🖤🖤

  1. سلام از اینکه رایگان می گذاریم متاسفانه باید همچین برداشتی بشه, شما متاسفانه استفاده نکرده دارید قضاوت می کنید و اینم 100 درصد مطمئن هستیم چون اگر استفاده می کردید الان همچین حرفهای نمی زدید فقط تشکر می کردید
   در مورد کتاب ایین نامه که گفتید واقعا اگر کسی وقت داره و می تواند مفهوم کتاب را خوب درک کند و بخواد به صورت اصولی خوب یاد بگیره ما همیشه گفتیم کتاب بهترین گزینه می باشد. (دانلود رایگان کتاب ایین نامه رانندگی ) ولی داخل سایتم توضیح دادیم با این ازمونها صدرصد قبولید (رایگان امتحان کنید بعد از ازمونم متوجه حرف من خواهید شد) اما اگر کسی واقعا وقت نداره و نمی تواند از اینترنت استفاده کنه سوالات ایین نامه که به صورت pdf هستند که با رنگ قرمز هم مشخص کردیم می تواند تهیه کند
   در مورد بخش رایگان که فرمودید کسی چیزی در اختیار شما به صورت رایگان قرار نمی دهد بله واقعیت همینه, درامد سایت ما با توجه به بازدید شما عزیزان و سوالاتی هست که برای فروش گذاشتیم و باید یه سری چیزها رایگان گذاشته بشه که سایت با توجه به این ها بازدید بگیره و محصولی که دارید برای فروش بگذاریم
   ما صادقانه جواب دادیم و همیشه خواهیم داد. امیدوارم که جواب ما شما را قانع کرده باشد.
   قضاوت را به شما که وقت گذاشتید و این مطلب را خواندید می گذاریم بعد از اینکه استفاده کردید متوجه حرف من و علی اقا خواهید شد
   باتشکر از شما که وقت گذاشتید و این مطلب را خواندید.

  2. سلام من قبلا دو بار امتحان دادم و الانم که دارم این تست ها را تمرین می کنم دقیقا همون سوالاتی هست که سرجلسه امتحان ایین نامه بهمون دادند

 22. سلام خداخیرتون بده من آزمون گواهینامه پایه یک داشتم با همین آزمونهای سایت شما قبول شدم
  خیلی تشکر می کنم

 23. سلام ببخشید من تو برنامه تون که قبلا خریداری کردم تست ازمون میزدم همون لحظه اشتباه یا درست بودن جوابو میگفت حتی دیروزم اوکی بود اما الان تست ازمون انلاینو میزنم همه چیز اوکی هست ولی همون لحظه نمیگه درسته یا غلطه کل سوالو ۳۰ تا رو جواب بدیم بعد میگه کدوم گزینه هارو درست زدم کدومو اشتباه. راستش نمیدونم باید کدوم گرینه رو بزنم یا چه کاری کنم . ممنون میشم اگه جواب بدید تشکر از شما و راهنماییتون 🌺🌹

  1. سلام و عرض ادب اره تا پریروز همینجوری بود که کاربرای زیادی امتیاز منفی به همین خاطر به ما داند که ما مجبور شدیم به حالت عادی برگردانیم و یک دلیل دیگه به خاطر اینکه به صورت تکی نشان داده می شد و بعضی مواقع کاربران سرعت اینترنت زیادی نداشتند متاسفانه باعث می شد بعضی از عکس ها یا تابلو ها نشان داده نشه به همین خاطر مجبور شدیم تمام 30 سوال را یکجا قرار بدیم که عکس ها هم به راحتی لود بشن و الانم شما بعد از اینکه ازمونها را بزنید در اخر گزینه درست یا غلط بهتون نشان داده می شه در ضمن داریم نکته های که در کنار هر کدام از سوالات می بینید جواب صحیح قرار می دیم که همان لحظه اگر کسی هم خواست جواب را ببینه- الان در قسمت نکته ها بعضی از آزمونها جواب صحیح قرار دادیم بقیه هم به مرور اضافه می کنیم – آخرین حرف به شما و هرکسی که این نظر را می خونه بگم از همین ازمونها استفاده کنید 100 درصد قبولید(این ازمونها جدید جدید هستند و هر در صورت هر گونه آپدیت بروز می شوند)
   موفق باشید.

 24. سلام بی نظیر و عالی کسانی که از تست ها استفاده کردند می توانند واقعا سیستم آزمونها عالی هست

 25. درود خسته نباشید عرض می‌کنم
  (تو گزینه‌های که مثلا میشه گزینه ۱و۴) اگه امکانش هست بجای گزینه مورد ها رو بزنید. چون تو هر تست جواب‌ها جا به جا میشه و معلوم نمیشه منظور کدوم گزینه‌ها هست…ممنون از زحماتت بی‌منت‌تون

  1. سلام ممنون بابت دقتتون حتما این کار را انجام می دیم ولی اگه هر کدام از این ازمونها می بینید به همین شکل هست ممنون می شم اسم ازمون را در قسمت نظرات بگید.
   باتشکر

  2. با لرص سلام
   وقتی سانحه‌‌ای اتفاق میفته نباید برای نجات کسی که تو آتش افتاده اقدام کرد. تو تست ۲۷ جواب صحیح رو زدین باید مصدوم رو از محل حادثه نباید دور کرد.

   1. سلام شما فکر کنم در مورد سوال که پرسیده شده (در امن کردن محل حادثه ترافیکی کدام مورد صحیح نمی باشد) نظر دادید که جواب درست می شه دور کردن مصدوم از محل حادثه
    فکر کنم به سوال توجه نکردید سوال نوشته (صحیح نمی باشد)
    اگه سوال دیگه ای مد نظرتون بوده خواهشن سوال را بگید که بهتر بتونیم کمک کنیم

 26. با سلام خسته نباشید
  برای اینکا تو نکته کور کامیون قرار نگیریم فاصله رو باهاش حفظ می‌کنیم. ولی جواب گزنیه ب و ج یعنی دو جواب دیگه است

  1. مورد (بتوانیم جلوی کامیون را ببینیم.) و (برای اینکه در نقطه کور قرار نگرفته و راننده کامیون بتواند ما را ببیند.) درست می باشد – لطفا اینبار با دقت نگاه کنید متوجه خواهید شد

 27. برای اینکه در نقطه کور ماشین های طویل قرار نگیریم فاصلمون رو باهاش زیاد می‌کنیم دیگه، ولی جواب صحیح رو گزینه ج و ب یعنی راحت بتونین جلوی کامیون رو ببینیم و راحت بتونیم با سرعت حرکت کنیم. برای آزمون شماره ۷ هست.

  1. این سوال جواب درسته ولی چون هربار ترتیب پاسخ سوالات به هم می خوره و ما این گزینه را نادیده گرفته بودیم گزینه ب و ج هر بار تغییر می کنه- الانم اصلاح شد
   یعنی دقیقا جواب سوال چرا باید برای سبقت از یک وسیله طویل فاصله بیشتری با آن حفظ کرد؟ گزینه پایین می شه
   مورد (بتوانیم جلوی کامیون را ببینیم.) و (برای اینکه در نقطه کور قرار نگرفته و راننده کامیون بتواند ما را ببیند.)

 28. درود و خسته نباشید عرص می‌کنم. ببخشید چند مورد اشتباه تو آزمون شماره ۷ وجود داره. گفتم اطلاع بدم. ممنون از زحماتتون♡

  1. سلام – ممنون لطف می کنید بفرستید اگه اشتباه باشه حتما اصلاح می کنیم

  2. سلام این امتحان های رایگان گذاشتید مال امسال 1401هس ؟میتونم بخونم؟ اونا رو قدیمی نباشه

   1. سلام با خیال راحت از این تست های انلاین استفاده کن مطمئن باشید وقتتون الکلی تلف نمی شه هیچ وقت به این فکر نکنید چون رایگان هست بدرد نمی خوره ما این ازمونها را رایگان گذاشتیم که کسانی نمی توانند هزینه کنند استفاده کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.