موضوعات داغ

کتاب آیین نامه رانندگی ۱۴۰۱

دانلود کتاب آیین نامه رانندگی پایه سوم

کتاب راهنمایی رانندگی

کتاب آیین نامه رانندگی (Driving Code Book) ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم (آخرین نسخه مناسب برای سال ۱۴۰۱ با کیفیت عالی) به صورت رایگان

دانلود جدیدترین کتاب آیین نامه با کیفیت عالی به صورت فایل pdf همراه با هدیه بخشی از سوالات ایین نامه از طرف سایت درایوینگ یکم پایینتر در پایین صفحه می توانید دانلود کنید.

این صفحه یکی از صفحات ویژه سایت ما می باشد در صورت هرگونه تغییر و یا خبر در مورد کتاب ایین نامه رانندگی در همین صفحه اطلاع رسانی می شود.

جدید ترین کتاب راهنمایی رانندگی: این کتاب جدیدترین و آخرین نسخه  کتاب آیین نامه رانندگی ۱۴۰۱ می باشد.

دانلود کتاب آموزش رانندگی (ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم) چاپ جدید

قبل از دیدن ادامه صفحه اطلاعات کلی در مورد کتاب آیین نامه را ببینید
سوال  جواب
تعداد صفحات کتاب ایین نامه  218 صفحه
قابل استفاده  در انواع گوشی اندروید و ایفونIOS
کیفیت ⭐️عالی
قابلیت چاپ  دارد (رنگی- سیاه و سفید)
فرمت به صورت فایل pdf می باشد.

کتاب گواهینامه

دانلود کتاب آیین نامه

مناسب برای گرفتن گواهینامه پایه 3-2-1

هدیه ما به شما: بخشی از سوالات آیین نامه رانندگی همراه با جواب

دانلود رایگان هدیه کلیک کنید

اگر وقت و زمان کافی ندارید و یا محتویات کتاب برای شما سخت می باشد در آخر صفحه در بخش نتیجه گیری پیشنهاد ما را مطالعه کنید.

دانلود کتاب آیین نامه رانندگی پایه سوم

 • این کتاب به صورت فیزیکی یا چاپ شده برای فروش نداریم برای خرید و یا تهیه کتاب ایین نامه می توانید به کتابخانه های محل زندگی خود مراجعه کنید.

مشکلی در دانلود کتاب داشتید, در قسمت نظرات پیام بدید که فایل برای شما ارسال کنیم.


توضیحات بیشتر در مورد کتاب ایین نامه راهنمایی و رانندگی

همچنین ببینید: آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

آخرین نسخه موجود تا سال 1401

فهرست مطالب کتاب ایین نامه

 1. فصل اول: قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی
 2. فصل دوم: رانندگی ایمن
 3. فصل سوم: آشنایی با سیستمهای فنی خودرو و سرویس و نگهداری
 4. فصل چهارم: فرهنگ رانندگی
 5. فصل پنجم: امداد و نجات
 6. فصل ششم: آلودگی های ترافیک مراجع

دانلود رایگان کتاب راهنمایی رانندگی پایه سوم

آنچه که در صفحه اول این کتاب می بینید:

فصل اول

قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی (کتاب آیین نامه رانندگی)

قوانین و مقررات رانندگی یکی از نیازهای افراد جامعه، آشنایی با قوانین و مقررات است. انسان موجودی اجتماعی است و برای زندگی بهتر، موظف به انجام اقداماتی است که در قالب قوانین و مقررات تدوین گردیده است .

بر این اساس یکی از نیازهایی که برای کاربران ترافیک با هدف رانندگی بهتر و ارتقاء ایمنی ترافیک تهیه گردیده مجموعه مدونی از قوانین و مقررات ترافیک می باشد که با رعایت و انجام این قوانین توسط رانندگان ایمنی ترافیک افزایش پیدا می کند. در این قسمت سعی می شود مجموعه کاملی از قوانین ترافیکی برای آشنایی کاربران در حوزه ترافیک آورده شود. بدیهی است آشنایی با قوانین و مقررات و رعایت آن، بهبودی وضعیت ترافیک، سلامتی شهروندان و کاهش سوانح ترافیکی را به ارمغان می آورد.

تعریف ها: (فصل اول کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی book-driving) در این قسمت اصطلاحاتی که در حوزه ترافیک کاربرد دارد و برای آشنایی کاربران وسایل نقلیه ضروری است به اختصار تعریف می گردد.

– آزادراه: آزادراه به راهی گفته میشود که حداقل دارای دو خط اتومبیل ارو و یک شانه حداقل به عرض سه متر برای هر طرف رفت و برگشت و دو طرف آن نیز محصور و در تمام طول آزادراه از هم کاملا مجزا باشد و ارتباط آنها با هم تنها به وسیله راه های فرعی که از زیر یا بالای آزادراه عبور کند تأمین شود و هیچ راه دیگری آن را قطع نکند.

 • ابطال گواهینامه: سلب اعتبار قانونی گواهینامه رانندگی
 • اتومبیل، هر نوع خودرو که لااقل دارای دو چرخ در جلو و دو چرخ دیگر در عقب بوده و برای حمل بار یا انسان به کار رود.
 • اتومبیل مدارس: خودرویی جمعی است که برای رفت و آمد دانش آموزان مدارس اختصاص داده شده است و دارای رنگ و علایم مشخص کننده می باشد..
 • اعتبار برگ معاینه فنی: زمان درج شده در متن برگ معاینه فنی وسیله نقلیه است.

کتاب ایین نامه ۱۴۰۱

شما می توانید این کتاب را در سال 1401 استفاده کنید


پیشنهاد ویژه و رایگان فرصتی که به هیچ وجه رد نکنید

می خواهی از آزمون سایت درایوینگ استفاده کنی

این یک هدیه از طرف سایت درایوینگ برای متقاضیان گواهینامه پایه 3-2-1 می باشد که می توانند به صورت رایگان از این آزمونها استفاده کنند.

برنامه تست آیین نامه ۱۴۰۱
برنامه تست آیین نامه ۱۴۰۱

آزمون شبیه سازی شده که می توانید قبل از ازمون اصلی خودتان را محک بزنید

درایوینگ مرجع سوالات آیین نامه رانندگی , دانلود کتاب آیین نامه رانندگی۱۴۰۱

این قسمت ستاره را هم تازه اضافه کردیم ممنون می شیم برای حمایت از ما امتیاز دهید.

( ما کتاب آیین نامه را با کیفیت عالی در قالب پی دی اف به صورت رایگان قرار دادیم لطفا با امتیاز دادن به این صفحه از ما حمایت کنید)

در صورت نیاز به گرفتن کتاب فیزیکی کتاب آیین نامه رانندگی می توانید از کتابخانه های سراسر کشور در محل زندگی خود تهیه کنید.

هرسوالی در مورد کتاب داشتید در پایین صفحه کامنت کنید کمتر از نیم ساعت پاسخ خواهیم داد.

نتیجه گیری

ما در این صفحه از سایت درایوینگ فایل پی دی اف کتاب راهنمایی رانندگی و هم بخشی از سوالات ایین نامه رانندگی به صورت رایگان برای دانلود قرار دادیم, اما به شما هنرجویان عزیز پیشنهاد می کنم اگر وقت و زمان کافی برای گرفتن گواهینامه پایه سوم ندارید و یا مفهوم کتاب برای شما سخت می باشد سوالات ایین نامه رانندگی که ما برای شما جمع اوری کردیم تهیه کنید با خواندن سوالات که راحترین راه قبولی می باشد می توانید بار اول بدون نیاز به خواندن کتابآیین نامه  قبول شوید.

کلیک کنید

سوالات آیین نامه ۱۴۰۱

 

‫148 دیدگاه ها

 1. کتاب آیین نامه رانندگی پایه سوم که برای دانلود گذاشتید برای پایه دو و یک نمی تونیم استفاده کنیم؟ یا برای هر کدام از پایه ها برای گرفتن گواهینامه باید کتاب جداگانه بگیریم؟

  1. سلام برای همه پایه ها می تونید استفاده کنید
   اما پیشنهاد می کنم سوالات ایین نامه که معرفی کردیم بخوانید

 2. سلام من سال 1401 می خوام برای گرفتن گواهینامه ثبت نام کنم به نظر شما همین کتاب را بخونم یا صبر کنم کتاب ایین نامه 1401 اماده بشه؟

  1. سلام همانطوری که در همین صفحه توضیح دادیم کتاب ایین نامه ای که در سایت و همین صفحه قرار می گیرید جدیدترین کتاب ایین نامه می باشد در صورت هرگونه تغییر در همین صفحه اطلاع رسانی می شود و لینک دانلود کتاب ایین نامه قرار خواهیم داد.

  1. سلام چیزی تغییر نکرده میطمئن باشید در صورت هرگونه تغییر در کتاب ایین نامه همین قسمت اطلاع رسانی می کنیم . کتابی که الان برای دانلود گذاشته شده جدید ترین کتاب ایین نامه می باشد
   باتشکر از پیام شما

 3. کتاب آیین نامه رانندگی را از کجا تهیه کنیم ؟ من به صورت فیزیکی این کتاب را می خوام

  1. سلام کتاب ایین نامه به صورت فیزیکی از کتابخانه های شهر خودتان می توانید تهیه کنید
   باتشکر

 4. سلام من کتاب را دانلود کردم ولی باز نمی شه از طریق گوشی اندروید می خوام استفاده کنم
  ممنون می شم راهنمایی کنید چون جاهای دیگه هم دانلود کردم بازم باز نشد نمی دونم مشکل گوشی من هست یا چیز دیگه
  اگه سریع جواب بدید ممنون می شم

  1. سلام اگزر دانلود کردید و باز نمیشه به احتمال 100 درصد برنامه pdf خوان روی گوشی شما نصب نیست این برنامه را از گوگل پلی یا برنامه بازار نصب و دانلود کنید. بعد از دانلود و نصب این برنامه روی فایل کتاب ایین نامه کلیک کنید به راحتی باز می شود.

   1. ممنون اره متاسفانه برنامه پی دی اف خوان روی گوشی نصب نداشتم نصب کردم درست شد
    یک سوال
    چه فصلی از این کتاب آیین نامه بیشتر مهم هست که بخونم؟ تابلو ها را همه بعد هستم فقط می خوام بدونم بیشتر سوالات ایین نامه ازرکدام فصل میاد.
    اگه این سوال را جواب بدید و راهنمایی کنید ممنون می شوم

    1. خدا راشکر
     برای قبولی در ایین نامه رانندگی اگر قصد خواندن کتاب ایین نامه دارید باید همه فصل های ان را بخونید تمام فصل ها مهم می باشد و سوالاتی که در امتحان ایین نامه هست از تمام فصل ها و بخش ها سوال امده پس باید کامل بخوانید.

 5. سلام من کتاب ایین نامه از سایتتون دانلود کردم به نظر شما چطور بخونم قبول بشم
  الان یه نگاه سرسری کردم حجم زیادی داره نمی دونم چطور شروع کنم ممنون می شم اینجا راهنمایی کنید که هم من و هم کسانی که این پیام را می خوانند استفاده کنند
  باتشکر

  1. سلام همانطوری که در توضیحات گفتیم کتاب ایین نامه رانندگی مفهومی و سخت می باشد و باید چند دور خوانده بشه که سوالاتی که سر جلسه امتحان به شما می افتد به پاسخ بدهید معمولا سوالاتی که میاد دقیقا در کتاب نیست شما باید مفهوم هر درس را یاد بگیرید
   پیشهادی که به شما یا هرکس دیگری که این مطلب را می خواند داریم اگر نمی توانید مفهوم کتاب را درک کنید و یا واقعا وقت کافی برای خواندن کتاب ایین نامه ندارید راحترین راه خواندن سوالات ایین نامه می باشد یا اگر نمی خواهید هیچ هزینه ای کنید اپلیکیشن ازمون ایین نامه که در این صفحه معرفی کردیم دانلود و نصب کنید و به صورت رایگان استفاده کنید.
   موفق باشید

 6. من کتاب را دانلود کردم ولی شما در سایت توضیح دادید سوالات را خرید کنیم واقعا این سوالای که گفتید بگیریم قبول می شویم دیگه به همین کتاب احتیاج نداریم ؟ چون واقعا بجز اینکه حجم زیادی داره متنشم سخت هست

  1. سلام مطمئن باشید سوالات را بخونید هم راحتر هستید و بخونید همان بار اول 100 درصد قبول خواهید شد.
   با خواندن سوالات دیگه احتیاج نیست کتاب ایین نامه بخوانید

 7. سلام همین کتاب را می تونیم برای پایه 1 استفاده کنیم ؟ یا کتاب آیین نامه پایه ۱ فرق داره؟

  1. سلام از همین کتاب می تونید برای گواهینامه پایه 3-2-1 استفاده کند – اما اگر وقت کافی برای خواندن کتاب ندارید و نمی توانید مفهوم کتاب را درک کنید پیشنهاد می کنم سوالات ایین نامه را تهیه کنید
   باتشکر

 8. سلام جناب سایت ما این کتاب را دانلود کردیم ولی روی گوشی هرکاری می کنیم باز نمی شه؟ سوالاتم که به صورت رایگان گذاشتید باز نمی شه ؟ الان گوشی من مشکل داره یا فایل کتاب ایین نامه شما؟

  1. سلام فایل کتاب هیچ گونه مشکلی نداره. اگه گوشی شما اندروید است برای باز شدن فایل pdf کتاب ایین نامه باید برنامه پی دی اف خوان از بازار یا گوگل پلی نصب کنید (البته بیشتر گوشی ها نصب هست اگه نصب نیست برنامه را نصب کنید به راحتی باز می شه ) اگر هم ایفون از اپ استور برنامه را نصب کنید
   باتشکر

 9. سلام آقا کتاب دانلود نمیشه اگه زحمت نمیشه به همین ایمیل ارسال کنید لطفا

  1. درود برشما واقعا دانلود کتاب هیچ مشکلی نداره داریم روزانه واقعا چک می کنیم ولی چشم برای شما هم از طریق ایمیل ارسال شد- همچینین هدیه ای هم که زیر فایل pdf دانلود کتاب ایین نامه هم که گذاشتیم با هم ارسال شد
   باتشکر

 10. سلام این کتاب آیین نامه برای همه شهر ها که یکی هست چون شنیدم سوالات هر شهر با هم فرق داره؟

  1. سلام اره کتاب ایین نامه برای همه شهر ها یکی هست فرقی ندارد که کدام شهر باشد

 11. سلام با خواندن این کتاب آیین نامه چند درصد احتمال داره قبول بشیم؟ من دو دور خوندم ولی یکم قاطی کردم . البته بیشتر تقاطع ها یکم مشکل دارم بقیه تقریبا اوکی هستم. از آزمونهای سایتتون که رایگان گذاشتید هم استفاده می کنم امیدوارم بار اول قبول بشم

  1. سلام بارها گفتیم تمام سوالات و نمونه سوالاتی که در مورد ایین نامه رانندگی می بینید همه از همین کتاب آیین نامه هستند قطعا اگه بتونید همین کتاب را درک کنید و بخونید 100 درصد قبول می شوید اما باید یکم بیشتر وقت بزارید فقط همین. در مورد آموزش تقاطع چهاراه ها یک اموزش در سایت قرار دادیم پیشنهاد می کنم روی لینک زیر بزنید و از این اموزش استفاده کنید (حق تقدم چیزی نیست که حفظ کنید سعی کنید یاد بگیرید)
   یادگیری حق تقدم
   موفق باشید

 12. سلام من کتاب را از سایتتون دانلود کردم خواستم بدونم همین کتاب را بخونم قبول میشم ؟

  1. سلام تمام سوالات ایین نامه و تمام این اموزش ها همه از این کتاب هستند 100 درصد اگر وقت و زمان کافی دارید و می توانید مفهوم کتاب را درک کنید بخوانید 100 درصد قبول خواهید شد
   موفق باشید

 13. سلام ممنون بابت هدیه ای که دادید، فقط این سوالات جز سوالات اصلی هستند دیگه؟

  1. سلام اره سوالاتی که سرجلسه امتحان به شما میدهند دقیقا از خود همین سوالات هست که ما بخشی از این سوالات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دادیم
   موفق باشید.

 14. سلام ممنون بابت هدیه ولی کاشکی بیشتر می زاشتید ما که پول ندارم سوالات را بخونیم
  به هر حال ممنون از شما و سایت خوبتان

  1. سلام و عرض ادب دانلود کتاب که در همین صفحه به صورت فایل pdf موجود هست و می توانید دانلود کنید. اگر منظورتان دریافت کتاب به صورت فیزیکی می باشد باید در کتابخانه ها تهیه کنید
   باتشکر

 15. سلام و عرض ادب، بنده چند مرتبه رو لینک کتاب کلیلک کردم ولی متاسفانه نه باز شد و نه دانلود، ممنون میشم به ایمیل ام بفرستید. با تشکر

  1. سلام موسوی جان ایمیل درست ثبت نکردید که ارسال کنم , اما لینک دانلود کتاب هیچ گونه مشکلی نداره

 16. سلام ببخشید من کتابم ماله چاپ ۹۷ آیا مطالبش فرق کرده؟

  1. سلام پیشنهاد می کنم همین کتاب ایین نامه که کاملا بروز هست دانلود و استفاده کنید.

 17. سلام کتاب دانلود نمیشه لطف میکنید کتاب رو به ایمیلم ارسال کنید

  1. سلام لینک دانلود دوباره تست کردیم مشکلی نداره ولی چشم به همین ایمیلی که ثبت کردید ارسال شد.

 18. سلام میشه کتاب رو برام ایمیل کنید من نمیتونم دانلود کنم

  1. سلام دانلود کتاب آین نامه در قسمت بالا هست می توا نید به راحتی دانلود کنید اما به هر حال به همین ایمیلی که ثبت کردید کتاب را ارسال کردم.
   موفق باشید.

 19. سلام.
  این سوالاتی که میفرمایید،اگروقتمون کم هست،بخونیم وقبول میشیم.
  قیمتشون چندهست؟
  واینکه این سوالات همون سوالاتی هست که در امتحان آیین نامه میآید؟
  من۲۵مردادماه وقت امتحانم هست.

  1. سلام توضیحات و قیمت سوالات ایین نامه در این قسمت می توانید مشاهده و خرید کنید

   نمونه سوالات آیین نامه 1400
   100 درصد با خواندن همین سوالات بدون نیاز به خواندن کتاب ایین نامه قبول خواهید شد.

 20. من کتاب آیین نامه رو دانلود کردم میخوام قبل ثبت نام بخونم که اماده باشم الان باید کل کتابو بخونم؟همش تو ازمون میاد؟

 21. سلام می شه لینک دانلود کتاب را واسم بفرستی من بلد نیستم دانلود کنم
  به این شماره لطفا
  0936……

  1. سلام لینک دانلود که مشکلی نداره نمی دونم چرا دانلود نکردید اما به هر حا به همان شماره ای که فرستادید واتساپ ارسال کردیم
   موفق باشید

    1. سلام در بالا لینک دانلود کتاب ایین نامه هست می تونید به راحتی دانلود کنید – چنانچه به هر دلیلی نمی تونیدکتاب را دانلود کنید واتساپ به پشتیبانی سایت پیام بدید رایگان ارسال می کنند

   1. سلام میشه برای منم ارسال کنیدمیخام گواهی نامه بگیرم میخام آماده باشم

    1. سلام ایمیل یا شماره واتساپ بفرستید که ارسال کنم , اما دانلود کتاب ایین نامه تو همین صفحه هست می توانید به راحتی دریافت کنید احتیاج به ارسال ما نیست

 22. این که فایل pdf نیست
  از روی صفحه کتاب ها اسکن کردین فقط.
  فایل pdf فایلیه که بشه متن هاشو کپی کرد.
  واقعا که..

  1. سلام اسکن نشده عزیزم این فایل پی دی اف هست و تقریبا قابل کپی شدن هم هست اگر پی دی اف خوان خوبی داشته باشید.
   اما برای کپی کردن متن کتاب باید فایل ورد داشته باشید که فایل word کتاب ایین نامه وجود نداره .
   اما کلی شما کیفیت کتاب را در نظر بگیرید و نیاز به کپی یا ویرایش کتاب نیست (همین که کیفیت داشته باشه و شما بتونید ازش استفاده کنید کافیه)

 23. سلام بر شما این کتاب من نمی تونم دانلود کنم می سه به این ایمیلی که اینجا ثبت می کنم ارسال کنید
  ممنون …

  1. سلام لینک دانلود کتاب که خیلی واضع گذاشتیم ولی چشم فایل کتاب ایین نامه به ایمیل شما ارسال شد
   با تشکر

 24. من چند بار این کتاب را خواندم ولی قبول نشدم. داخل کتاب زدید سوالات آیین نامه را بخونید خیلی راحتر هست ولی سوالاتم ۶۰۰ سوال هست الانم دارم فکر می کنم اگر بخوام ۶۰۰ سوال آیین نامه را بخونم همین بهتر کتاب آیین نامه را بخونم بهتره

  1. سلام اگه بتونید مفهوم کتاب را درک کنید همان کتاب را بخونید اما این را در نظر داشته باسید سوالات همراه با جواب خیلی راحتر هستند و اگر زمان کافی ندارید سوالات خیلی می تونه کمکتون کنه همان بار اول قبول بشید. ما خیلی ها را داشتیم که همین کتاب ایین نامه را چندین بار خوندند و قبول نشدن و همین سوالاتی که شما می گید زیاد هست به راحتی قبول شدند
   موفق باشید

 25. سلام من نمی توم هزینه سوالات را پرداخت کنم ممنون می شم توضیح بدید که ما می تونیم همین کتاب ایین نامه را بخونیم قبول بشیم چون الان اینجا نوشتید کتاب سخت و مفهومی هست ؟ اگه لطف کنید یکم بیشتر توضیح بدید ممنون می شم؟

  1. سلام عزیزم تمام سوالات از همین کتاب آیین نامه میاد اگه می تونید مفهوم کتاب را خوب درک کنید همین را بخونید 100 درصد می تونه بهتون برای قبولی کمک کنه . اگر در مورد هزینه واقعا مشکل دارید لطفا واتساپ پیام بدید که تخفیف بیشتری بهتون بدیم.( حتما بگید که قبلا نظر دادید)
   باتشکر

 26. سلام
  من واقعا این کتاب ایین نامه را نمی توانم بخونم خیلی سخت و پیچیده هست به نظر شما اگر سوالات ایین نامه را از شما بگیرم قبول می شوم ؟ خواهشن کمک کنید ؟

 27. سلام ممنون بسیار خوب و با کیفیت . می تونم این فایل را چاپ کنم ؟

  1. درود برشما – برای چاپ کردن که می تونید چاپ کنید. اگر قصد چاپ کتاب ایین نامه را دارید پیشنهاد می کنم کتاب را از کتابفروشی ها خریداری کنید اینجوری هزینه کمتری می افته در ضمن با کیفیت و بهترم هست.
   بهتر بعد از دانلود از طریق گوشی استفاده کنید

 28. سلام کتاب را دانلود کردم عالی بود با کیفیت و عالی .ممنون.

 29. سلام کتاب گواهینامه برای پایه 1 چکار کنیم ؟ از این کتاب پایه سوم می تونم استفاده کنم ؟

 30. سلام لینک دانلود کتاب آیین نامتون مشکل داره هرکاری کردم دانلود نشد ممنون می شم اگه لطف کنید به ایمیلم ارسال کنید

 31. سلام ممنون می شم این لینک کتاب ایین نامه را برای من ارسال کنید من هرکاری کردم نتونستم دانلود کنم

 32. سلام مطمئن باشیم این آخرین ویرایش کتاب راهنمایی رانندگی هست ؟

  1. سلام – آره این اخرین ویرایش کتاب آیین نامه می باشد – ما در این صفحه در صورت هرگونه تغییر در کتاب اطلاع رسانی می کنیم
   موفق باشید

 33. چرا اینقدر سختش کردن الان سه دور خوندم بازم رفتم قبول نشدم

 34. سلام من این کتاب را چطور تهیه کنم ؟ این اخرین ویرایش هست ؟

  1. سلام اگه منظورت تهیه کردن کتاب به صورت فیزیکی هست که باید از کتاخانه ها تهیه کنید اما اگر فایل کتاب را می خواید به صورت رایگان در لینک بالا می توانید دانلود کنید.
   باتشکر

 35. سلام مرسی از این کیفیت پی دی اف . من کتاب رو با دقت خوندم ولی قبول نشدم سوالاتی ک دربارش حرف میزنیدو از کجا دانلود کنم؟؟

  1. سلام ممنون از لطفتون توضیحات کامل در مورد سوالات ایین نامه داده شده و لینکشم داخل همان pdf کتاب آیین نامه که دانلود کردید هست . اما چشم برای مشاهده سوالات ایین نامه کلیک کنید

 36. درود برشما من دانلود کردم ممنون کیفیتشم عالی هست ولی چرا داخل پی دی اف نوشتید سوالات را بحونید قضیه چیه ؟

  1. سلام داخل پی دی اف هم توضیح دادیم و بارها در سایتم نوشتیم کتاب سخت و مفهومی هست باید خیلی بخونید که مفهوم را درک کنید راحترین کار خواندن سوالات ایین نامه هست که می توانید بسته طلایی را تهیه کنید

 37. لینک دانلود کتاب آیین نامه کجاست چرا سرکار می زارید – مگه مردم بیکار هستند الکی می نویسید دانلود رایگان کتاب ایین نامه ؟؟؟

  1. سلام پایین صفحه لینک دانلود هست یکم دقت کنید می تونید فایل PDF کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی را دانلود کنید

 38. سلام خواندن کتاب آیین نامه چرا اینقدر سخته ؟ واقعا نمی شد یکم ساده تر توضیح میدادن که اینقدر مشکل نداشتیم ؟ واقعا هرچی می خوانیم متوجه نمی شویم

 39. سلام چرا من این کتاب ایین نامه را هرچی می خونم نمی تونم قبول بشم خیلی سخته ممنون می شم راهنمایی کنید چکار کنم ؟

  1. سلام فکر کنم بارها گفتیم کتاب آیین نامه سخت و مفهومی هست شما باید خیلی کتاب را بخونید که بتونید از ازمون ایین نامه جواب بگیرید بهترین و راحترین کار همین تهیه سوالات ایین نامه هست.
   موفق باشید

 40. سلام چقدر عالی ممنون که رایگان و با این کیفیت این کتاب را گذاشتید

 41. سلام ممنون که رایگان با کیفیت گذاشتید خدا خیرتون بده ❤️??

 42. سلام ممنون می شم توضیح بدید واقعا ما اگه کتاب نخونیم می تونیم با سوالات آیین نامه قبول بشیم

  1. سلام شما همین سوالات ایین نامه بخونید کافیه . دیگه لازم نیست کتاب ایین نامه بخونید

 43. سلام ممنون که باکیفیت گذاشتید؟
  ایا کسی با کتاب قبول شده ؟

  1. سلام واقعا اگه می خواید قبول بشید بهترین کار خوندن سوالات ایین نامه هست

 44. بسیار عالی و باکیفیت ممنون که رایگان و بدون دردسر برای دانلود گذاشتید

 45. سلام کتاب را دانلود کردم کیفیتش عالی بود قبل این کتاب آیین نامه را جاهای دیگه دانلود کرده بودم متاسفانه کیفیت نداشتند خواستم از اینجا تشکر کنم .

 46. سلام ممنون ازتون که پی دی اف کتاب رو با کیفیت قرار دادین
  به امید موفقیت روزافزون برای شما

 47. سلام من ازمون ایین نامه امتحان دادم سوالاتی که امده بود دقیق از کتاب ایین نامه نبود؟ چرا مگه سوالات از کتاب نمیاد؟

  1. سلام خواندن کتاب بسیار سخت و مفهومی است و سوالاتی هم که میاد دقیق از کتاب نیست
   موفق باشید

 48. سلام خدا خیرتون بده که با این کیفیت کتاب را رایگان گذاشتید
  ممنون

 49. سلام ممنون که لینک دانلود کتاب را برای عموم گذاشتید خدا خیرتون بده بسیار هم باکیفیت و عالی

 50. سلام خیلی خیلی ممنون جای دیگه همین کتاب آیین نامه را دانلود کردم کیفیت نداشت اما این کتابی که الان دانلود کردم وقعا کیفیتش عالیه ممنون

 51. سلام می خواستم بدونم چه بخشی از این کتاب مهمتر هست که برای آزمون آیین نامه رانندگی بخونم؟

 52. دانلود کتاب آیین نامه رانندگی پایه سه آخرین نسخش همینه ؟ به صورت فیزیکی می تونیم سفارش بدیم ؟

  1. سلام این آخرین نسخه کتاب آیین نامه هست – به صورت فیزیکی از کتاب خانه ها بگیرید

 53. سلام ، خداقوت
  در مورد آزمون آیین نامه پایه ؟ سوال داشتم
  فقط خوندن کتاب کافیه ؟
  آیا با دقیق خوندن کتاب بار اول 100 درصد قبول میشم؟

  1. کتاب یکم مفهومی هست اگه بتونید بخونید خیلی هم خوبه تمام این سوالات ایین نامه از کتاب میاد
   باتشکر

 54. سلام این کتاب خیلی مفهومی هرکاری می کنم خوبم حفظ می کنم روز امتحان قبول نمی شم

  1. اره من دوبار امتحان دادم و هردو بار رد شدم ولی متاسفانه سوالاتی که در ازمون میاد دقیق از کتاب نیست

 55. ممنون که کتاب ایین نامه را به صورت رایگان گذاشتید- کیفیتشم عالی بود چون جاهای دیگه دانلود کردم کیفیت نداشتند – بسیار سایت خوبی دارید…

 56. سلام این آخرین نسخه کتاب ایین نامه پایه۳ هست ؟ اگه نسخه جدید ترش هست من خریداری می کنم ممنون می شم به ایمیلم اطلاع بدید
  باتشکر

  1. درود برشما این اخرین نسخه از این کتاب می باشد مطمئن باشید کتاب جدیدش بیاد به صورت رایگان نسخه pdf را برای دانلود قرار میدیم .

 57. درود برشما یک سوال ؟ کتاب آموزش رانندگی پایه سوم با پایه دوم برای آزمون فرق داره ؟

  1. سلام فرق داره کتاب پایه دوم هم داخل سایت به صورت رایگان گذاشتیم

 58. سلام این فایلی که من الان دانلود کردم مربوط کتاب آیین نامه رانندگی 98 پایه سوم هست یعنی با توجه به گفته شما این آخرین ویرایش این کتاب هستش؟

  1. سلام. آره اخرین ویرایش کتاب مربوط به سال 98 می باشد فعلا این کتاب جدید ترین کتاب آیین نامه رانندگی می باشد. برای قبولی آیین نامه همین کتاب را بخونید کافیه –

 59. سلام عالی هستنید – ممنون که این کتاب آیین نامه را به صورت رایگان گذاشتید – از پشتیبانی که خیلی با حوصله به سوالاتم جواب دادند تشکر می کنم

 60. سلام و درود بر شما این همون چیزی بود که می خواستم .ممنون

 61. سلام ممنون بابت قرار دادن لینک دانلود به صورت رایگان 2 تا سوال داشتم ممنون می شم پاسخ بدید
  1- مهمترین بخش این کتاب کدام فصل هست ؟
  2- ممنون می شم بفرمائید برای قبولی کدام بخش از این کتاب را بخونیم ؟

 62. عالی و باکیفیت – یعنی مطمئن باشیم همین کتاب آخرین ویرایش می باشد؟ یعنی کتاب آیین نامه سال 98 آخرین ویرایش این کتاب است؟ برای این سوال پرسیدم همین کتاب را نخونم بعد وقتم الکی تلف بشه ؟

  1. سلام اره اخرین ویرایش کتاب هست – مطمئن باشید همین کتاب را بخوانید کافیه

 63. ممنون عالی و با کیفیت – به نظر شما با خواندن این کتاب قبول می شم ؟

  1. سلام اگر وقت کافی دارید این کتاب را بخوانید 100 درصد – تمام سوالات از همین کتاب میاد.

 64. سلام تشکر می کنم دانلود کردم فقط خواستم بدونم این آخرین ویرایش کتاب ایین نامه تا امروز هستش؟
  راستش سایت های دیگه که نوشتند کتاب آیین نامه 99 را دانلود کردم همین کتاب بود فقط نمی دونم چرا نوشتند 99 ؟

  1. درود برشما اره این اخرین ویرایش کتاب آیین نامه رانندگی هست
   موفق باشید

 65. سلام کتاب آیین نامه سال ۹۹ ندارید،خواهشن اگه هست به این ایمیل بفرستید.

  1. سلام مصطفی جان کتاب آیین نامه 99 فعلا تا امروز 6 خرداد 1399 نیامده این آخرین و جدید ترین کتاب آیین نامه رانندگی می باشد که به صورت رایگان داخل سایت گذاشتیم , مطمئن باشید به محض دریافت کتاب جدید در این قسمت بصورت رایگان خواهیم گذاشت .
   درود برشما – موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.