خدمات شرکت اجاره خودرو در تهران؛ سورنا سیر

زندگی همه ما این روزها وابسته به تکنولوژی‌های مختلف، به خصوص خودرو است. به همین خاطر طی چند دهه گذشته شاهد افزایش میزان تولید و فروش محصولات در صنعت خودروسازی بوده‎ایم. اما آیا این افزایش تولید به معنای این است که دسترسی همه افراد به چنین کالایی امکان‌پذیر است؟ آیا همه تولیدات کیفیت و کارایی بالایی دارند؟ پاسخ هر دو این سوالات قطعا منفی است. امروزه با افزایش هزینه‌های خانوار، خرید خودرویی ایمن و مناسب برای تمام خانواده‌ها امکان‌پذیر نیست. از طرفی با وجود اینکه شاهد افزایش میزان تولید در این صنعت هستیم؛ هنوز هم نمی‌توانیم ادعا کنیم که تمام خودروهای موجود در بازار از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. در این شرایط توصیه اکثر کارشناسان، به جای خرید، استفاده از گزینه اجاره خودرو است. ما در این مقاله در مورد این سرویس و به طور کلی خدمات اجاره ماشین در تهران مفصل صحبت خواهیم کرد.

خدمات اجاره خودرو سورنا سیر

چرا اجاره خودرو در تهران ؟

تهران کلان‌شهر و پایتخت کشور است. بسیاری از رویدادهای مهم ملی و بین‌المللی در این شهر برگزار می‌شود. از طرفی جمعیت ساکن و شناور تهران هر روز در حال افزایش است. منظور از جمعیت شناور افرادی هستند که به صورت روزانه برای انجام امور کاری و اداری به تهران مراجعه کرده و شب‌ها از منطقه شهری خارج و به محل سکونت خود می‌روند. بنابراین در چنین شرایطی، نیاز شهروندان به دریافت انواع خدمات افزایش پیدا می‌کند. اجاره خودرو در انواع اشکال خود مانند اجاره ماشین عروس یکی از سرویس‌های بسیار محبوب در شهر تهران است و بسیاری از افراد هر روز، برای برگزاری مراسم عروسی یا حتی مراسم تشریفاتی خود از این خدمت استفاده می‌کنند. فراموش نکنید که با استفاده از این سرویس ارزشمند می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای ناچیز، به یک خودرو لوکس و ایمن دسترسی داشته باشید.

مزایای روش اجاره خودرو

اجاره خودرو در هر شکل و فرمی از جمله اجاره ماشین عروس مزایای فراوانی دارد. این مزایا عبارتند از:
● شانس تجربه رانندگی با مدل‌های مختلف خودرو
● انتخاب خودروی متناسب با نیازهای شخصی شما (به عنوان مثال اگر قصد سفر جاده‌ای را دارید می‌توانید از خودروهای شاسی بلند استفاده کنید یا اگر برای عروسی خودرو نیاز دارید می‌توانید یک خودرو کروک یا سدان اجاره کنید.)
● عدم نیاز به پرداخت هزینه تعمیر و نگهداری و خرید بیمه‌نامه برای خودرو
● جلوگیری از خواب سرمایه در قالب خودروی شخصی
● امکان دسترسی به انواع خودروهای لوکس و ایمن
● امکان استفاده از خودرو در شهر مقصد بدون جابه‌جایی و رانندگی

مدارک لازم برای اجاره خودرو

برای اجاره ماشین عروس و به طور کلی اجاره خودرو باید به عنوان طرف قرارداد مدارک و اسنادی را به عنوان تضمین و برای احراز هویت در اختیار موسسه کرایه اتومبیل قرار دهید. فراموش نکنید که در صورت انتخاب یک مرکز معتبر برای اجاره ماشین، می‌توانید از امنیت مدارک تضمینی خود مطمئن شوید. مدارکی مانند سند ملکی یا چک تضمینی که این موسسات از شما دریافت می‌کنند فقط جنبه تضمین دارند و بعد از اتمام مهلت قرارداد، شرکت موظف است این مدارک را به صورت کاملا سالم به شما تحویل دهد. به غیر از مدارک تضمینی که از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است؛ همراه داشتن مدارک هویتی نیز در زمان عقد قرارداد الزامی است. مدارکی مانند کارت ملی و گواهینامه معتبر به نام شخصی که قصد اجاره خودرو را دارد از جمله این اسناد هستند.

بهترین شرکت اجاره خودرو در تهران

شرکت اجاره خودرو در تهران باید چه ویژگی های داشته باشد؟

شرکتی که به عنوان موسسه اجاره خودرو انتخاب می‌کنید باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد. اولین ویژگی چنین موسساتی اعتبار آنهاست. هر چقدر مجموعه منتخب شما اعتبار بیشتری داشته باشد؛ خیال شما هم بابت کیفیت خدمات دریافتی و هم بابت مدارکی که به عنوان تضمین تحویل شرکت داده‌اید راحت‌تر می‌شود. به عنوان مثال یکی از تعهداتی که در قراردادهای رسمی این مراکز قید می‌شود؛ خدمت تعویض خودرو در محل در صورت وجود مشکل و ایرادات فنی ماشین است. اگر مجموعه‌ای که انتخاب می‌کنید معتبر و مطمئن نباشد؛ ممکن است در ارائه این سرویس مشکلی ایجاد شده و با خرابی خودرو، در راه بمانید.
دومین فاکتوری که روی انتخاب شما تاثیرگذار است؛ تنوع در خودروهای پیشنهادی است. از آنجایی که یکی از مزایای اجاره خودرو، دسترسی به انواع مدل‌های ماشین است؛ هر چقدر تنوع گزینه‌های پیشنهادی به شما بیشتر باشد؛ حق انتخاب شما نیز بیشتر می‌شود. در این شرایط معمولا چند گزینه متناسب با بودجه خود دارید که می‌توانید از بین آنها، یکی را انتخاب و رنت کنید.
اجاره خودرو به صرفه است
بسیاری از کارشناسان فعال در این زمینه معتقدند که اجاره خودرو در مقایسه با خرید ماشین گزینه‌ای به‌صرفه‌تر و اقتصادی‌تر است. چرایی این ادعا به دو دلیل مهم باز می‌گردد. اولین دلیل بی‌نیازی از خواب سرمایه برای خرید خودروی است. فرض کنید که قصد دارید یک دستگاه پورشه ماکان خریداری کنید. در چنین شرایطی باید چند میلیارد از سرمایه خود را صرف تامین خودرو کنید. این در حالی است که می‌توانید یک خودرو ارزان‌تر برای ترددهای عادی خود خریده و برای روزهای خاص از گزینه اجاره خودرو استفاده کنید. به این ترتیب می‌توانید حتی با یک دهم سرمایه‌ای که صرف خرید می‌کنید؛ نیاز خود را رفع کنید. از طرفی زمانی که خودرو شخصی می‌خرید؛ گروهی از هزینه‌های پنهان مانند هزینه تعمیر و نگهداری و حتی خرید بیمه‌نامه در انتظار شماست. این در حالی است که با اجاره خودرو دیگر نیازی به پرداخت این هزینه‌ها ندارید.

تفاوت شرکت اجاره خودرو با آژانس خودرو یا تاکسی اینترنتی

آژانس‌ها مراکزی هستند که برای کرایه ماشین جهت ترددهای درون شهری بیشتر مناسب می‌باشند. این مراکز معمولا خودروهای ارزانی دارند که قابلیت اجاره آنها بدون راننده وجود ندارد یا تاکسی اینترنتی برای انتقال از مبدا به مقصد می باشد و برای تاخیر نیز پول دریافت می کند و بدون راننده اجاره نمی دهند؛ اما شرکت‌های کرایه اتومبیل، علاوه بر خدمات متنوع مانند اجاره خودرو با راننده و بدون راننده، ناوگان کاملی متشکل از انواع خودروهای لوکس و گران قیمت دارند و می‌توانند پاسخگوی نیاز هر نوع مشتری با هر سلیقه‌ای باشند. ضمن اینکه قراردادهایی که در شرکت‌های اجاره خودرو منعقد می‌شوند؛ جنبه قانونی دارند و حوزه فعالیت این مراکز کاملا مشخص و تایید شده می‌باشد.
شرکت اجاره ماشین سورنا سیر
شرکت سورناسیر (ejarekhodrosorena.com)، یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین موسسات اجاره اتومبیل است که گزینه‌های متنوعی را به مشتریان خود عرضه می‌کند. در ناوگان این مجموعه می‌توانید انواع خودروهای لوکس از پورشه، بنز و بی‌ام‌دبلیو گرفته تا خودروهای ارزان‌ قیمت‌تر مانند انواع مدل‌های کیا و هیوندای را پیدا کنید. ضمن اینکه فعالیت این مرکز کاملا قانونی و منطبق بر قراردادهای رسمی است. سیاست کلی مدیران این مجموعه بر مبنای تسهیل در امور اجار خودرو و دسترسی همه هموطنان به خودروهای لوکس و ایمن است.

شاید دوست داشته باشید بخوانید:  خودرو کارکرده مطمئن بخریم

سورنا سیر بهترین شرکت اجاره ای در تهران

با توجه به توضیحات رنت کردن ماشین بسیار محبوب شده است و بسیاری از افراد قصد دارند رانندگی ماشین های لوکس را امتحان کنند و برای مسافرت بهترین انتخاب است و باید به این نکته توجه کنید که در زمان کرایه ماشین از موسساتی خدمات تهیه کنید که معتبر باشند چون افراد سودجو بسیار زیاد هستند و شما باید دقت بیشتری کنید شرکت سورنا سیر با توجه به تجربه و قدمتی که در این زمینه دارد می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد و شما می توایند از مشاوره رایگان آنها استفاده کنید تا بهترین خدمات را تهیه کنید و کانال ارتباط به شرح زیر است:
تلفن: ۰۲۱-۸۸۷۸۵۷۰۴
آدرس: جردن – کوچه آناهیتا – پلاک ۲۲ – واحد ۷
ایمیل: info[at]ejarekhodrosorena.com
سایت: https://ejarekhodrosorena.com

برنامه تست آیین نامه ۱۴۰۱

آزمون شبیه سازی شده که می توانید قبل از ازمون اصلی خودتان را محک بزنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.