تعطیلی آزمون ایین نامه تا اطلاع ثانویی

ریس پلیس راهنمایی و رانندگی

با توجه به شیوع ویروس کرونا نیروی انتظامی درصدد برگزاری کلاس های آیین نامه رانندگی به صورت غیر حضوری و آنلاین است .

علاوه بر تعطیلی مرکز تعویض پلاک , آزمون کتبی و عملی آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه نیز تا اطلاع ثانوی و بازگشت به شرایط عادی برگزار نمی شود.

تعطیلی آزمون ایین نامه

به گزارش خبرنگار سایت راهور ، سردار “سیدکمال هادیانفر” رئیس پلیس راهور ناجا گفت: باتوجه به تغییر وضعیت شرایط کرونایی از نارنجی به قرمز ، تعداد 11 مرکز شماره گذاری در استانهای تهران ، کرج ، اصفهان ، شیراز ، ایلام ، چهارمحال و بختیاری ، زنجان ، اراک ، لرستان ، بوشهر و آذربایجان غربی تعطیل گردید.
وی افزود: با تعطیلی مراکز شماره گذاری در این استانها ، آندسته از هموطنانی که دارای وکالتنامه برای انتقال و تعویض پلاک می باشند ، به تعداد روزهای تعطیلی مراکز شماره گذاری به اعتبار وکالتنامه هایشان افزوده خواهد شد.
رئیس پلیس راهور ناجا در خصوص سیستم نوبت دهی تعویض پلاک اظهار داشت: تمام نوبت های اخذ شده توسط مراجعین در روزهای تعطیلی مراکز ، باطل گردیده و با تغییر وضعیت از قرمز به نارنجی مجددا مراجعین می بایست به سیستم نوبت دهی مراجعه و نوبت جدید اخذ نمایند.
وی همچنین درخصوص اخذ آزمون آئین نامه اظهار داشت: تا زمانی که شهرها در وضعیت قرمز باشند ، برگزاری هرگونه آزمون تئوری تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود. اما در تهران طرحی بصورت پایلوت درحال اجرا است که هنرجویان می توانند با هماهنگی آموزشگاه مربوطه در کلاسهای آنلاین شرکت نمایند و در خصوص آموزش های عملی رانندگی ، چنانچه مربی ، ممتحن و هنرآموز پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند و خودرو دارای شیلد بوده و از ماسک و دستکش استفاده گردد منعی وجود ندارد. با این وجود آندسته از هنرآموزانی که اعتبار کاردکس آنها در ایام قرمز کرونایی منقضی می گردد ، نگران این وضعیت نبوده و ان شاالله با تبدیل وضعیت قرمز به نارنجی ، مدت اعتبار کاردکس های آنها نیز برابر با ایام تعطیل قرمز ، تمدید و آزمون مربوطه از آنها بعمل خواهد آمد.

منبع : پلیس راهوار http://www.rahvar120.ir/

شاید دوست داشته باشید بخوانید:  فروش خودرو سایپا در سیستم فروش یکپارچه جدید
برنامه تست آیین نامه ۱۴۰۱

آزمون شبیه سازی شده که می توانید قبل از ازمون اصلی خودتان را محک بزنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.