آزمون آیین نامه آنلاین, آزمون شبیه سازی شده امتحان آیین نامه رانندگی ( رایگان لینک آزمون در پایین صفحه )

این آزمون از سوالات اصلی کارتکس های آیین نامه اصلی گرفته شده است بهترین گزینه برای محک زدن شما قبل از ازمون اصلی می باشد.

پیشنهاد می کنم چند بار از این آزمون آنلاین آیین نامه برای محک زدن خودتان استفاده کنید (نمره گرفتن در این آزمون برابر است با قبولی شما در ازمون اصلی )

آزمون آیین نامه رانندگی

آزمون آیین نامه آنلاین اصلی چگونه است

همانطور که قطعا تمامی شما خوانندگان محترم و گرامی مطلع هستید، امتحان اصلی آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی مجموعا از 30 سوال تشکیل شده است. مقدار زمانی که برای پاسخ گویی به این سوالات در نظر گرفته شده، حداکثر 20 دقیقه می باشد.

اگر شما قبلا با نمونه سوال ها در آزمون آیین نامه آنلاین که در سایت درایوینگ وجود دارد، آشنا بوده باشید. قطعا بسیار راحت تر در آزمون اصلی آیین نامه شرکت خواهید کرد چرا که این آزمون را قبلا به صورت مجازی شبیه سازی کرده اید و چشم شما با سوال ها آشناست و در واقع مطالب را هم نیز بهتر آموخته اید. از این رو شانس قبولی بیشتری هم در این آزمون از آن خود خواهید کرد.

باتوجه به شرایط سخت کرونا که همه ما درگیر آن هستیم, ما در سایت درایوینگ این آزمون آیین نامه رانندگی را تا اطلاع ثانوی برای استفاده شما متقاضیان گرامی به صورت رایگان قرار دادیم که همه بتوانند از این آزمون استفاده کنند (استفاده از این آزمون برای راحتی کار شما بدون ثبت نام می باشد )

تعداد سوالات 400 سوال که در هربار رفرش 30 سوال به صورت تصادفی نشان داده می شود.

لطفا بعد از کلیک کردن روی گزینه زیر برای بارگذاری 30 سوال تصادفی 10 ثانیه صبر کنید.

شروع آزمون کلیک کنید

تعداد سوالات در هربار کلیک روی این گزینه  30 سوال به صورت تصادفی نشان می دهد , هر سوال 1 امتیاز دارد.

این آزمون دقیقا مثل امتحان آزمون اصلی آیین نامه شبیه سازی شده است

مدت زمان: 20 دقیقه که به صورت تایم در بالا نشان داده می شود

پاسخ صحیح به هر سوال همان لحظه نشان داده می شود.
درصد نتیجه کامل در پایان آزمون مشخص می شود.

اگر می خواید اپلیکیشن این ازمون شبیه سازی شده را در گوشی خود داشته باشید پیشنهاد می کنیم با کلیک روی گزینه زیر این برنامه که نسخه اندروید هست را روی گوشی خودتان را نصب و استفاده کنید ( چنانچه هرگونه مشکلی در نصب این برنامه داشتید می توانید با پشتیبانان سایت در تلگرام یا واتساب پایین همین صفحه در ارتباط باشید)

این اپلیکیشن بسیار سبک بوده و روی انواع گوشی اندروید نصب می شود

دانلود اپلیکیشن آزمون آیین نامه رانندگی (سبک)

بالا بردن سطح آمادگی و بازدهی بیشتر برای شرکت در آزمون رانندگی راهنمایی و رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی
آزمون آیین نامه اصلی

آزمون آنلاین شبیه سازی شده برای امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی

از جمله نکات مهمی که برای قبولی در آزمون اصلی آیین نامه باید به آنها توجه نمود عبارت اند از:

یکی از راه های موثر در قبولی شما در آزمون آیین نامه، شرکت در آزمون های آنلاین سایت درایوینگ می باشد. با شرکت در آزمون های آنلاین می توانید تا حد بسیار زیادی آزمون اصلی آیین نامه را شبیه سازی کنید و آمادگی خود را بالا ببرید.

طراحی این آزمون ها به گونه ای است که مثلا شما در یک آزمون 30 سوالی به صورت آنلاین شرکت می کنید و در انتها نتایج آزمون را دریافت می کنید. سپس می توانید به پاسخ های اشتباه خود توجه کنید و نقاط ضعف خود را بیابید.

این آزمون ها در هر قسمتی اعم از تابلو های راهنمایی و رانندگی، بخش فنی و مقررات ایمنی سوالات مخصوص به همان بخش را طراحی کرده است و در صورتی که شما در هر کدام از بخش های ذکر شده ضعیف باشید، با شرکت در آزمون های آنلاین می توانید نقاط ضعف خود را برطرف کنید.

از روش های دیگر برای قبولی در  آزمون رانندگی آنلاین آیین نامه، می توان به مطالعه ی کتاب مخصوص آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی اشاره کرد. البته باید این نکته را به خاطر بسپارید که کتابی که تهیه می کنید و یا سوالاتی که دانلود می کنید، همگی باید به روز و جدید باشند. و از دانلود سوالات قدیمی و یا تهیه ی کتاب های قدیمی اجتناب کنید. (برای دانلود کتاب آیین نامه رانندگی کلیک کنید)

در روز آزمون رانندگی آیین نامه اصلی، تا آنجا که می توانید استرس و نگرانی را از خود دور کنید چرا که یکی از عوامل عدم قبولی در این آزمون، می تواند، بالا بودن مقدار زیاد استرس باشد. ورزش صبحگاهی قبل از شرکت در آزمون می تواند تا حدود زیادی از استرس شما بکاهد.

آزمون رانندگی آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی

در خصوص کسانی که با سوالات آشنا نیستند و سوالات سال های قبل را مطالعه نکرده اند، احتمالا زمان در نظر گرفته شده، کافی نخواهد بود. از این رو بهتر است قبل از شرکت، در آزمون های آیین نامه رانندگی سایت درایوینگ به صورت رایگان شرکت نموده و سطح قبولی خود هم در آیین نامه ی مقدماتی هم در آزمون آیین نامه رانندگی، را به میزان قابل توجهی بالا ببرید.

شرکت در آزمون رانندگی آیین نامه (اصلی و مقدماتی) با میزان بسیار بالای استرس همراه است. البته برای کاهش این مقدار از استرس چه راهکاری وجود دارد. ما در اینجا سعی کرده ایم راهکار ها و پیشنهاد های مفیدی را در جهت پایین آوردن استری و بالابردن آمادگی شما معرفی کنیم :

کلید واژه: آزمون رانندگی, آزمون گواهینامه 99 , تست آیین نامه رانندگی, دانلود رایگان آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

لطفا بعد از کلیک روی شروع آزمون برای بارگذاری 30 سوال تصادفی 10 ثانیه صبر کنید. (رایگان)

شروع آزمون : 400 سوال در هربار رفرش 30 سوال

سوالات متداول :

در ادامه سوالاتی که امکان دارد برای شما در رابطه با موضوع آزمون رایگان آیین نامه بوجود بیاید آماده کرده‌ایم:

1- سوالهای این آزمون به چه شکلی هستند؟

این آزمونها دقیقا شبیه آزمون اصلی آیین نامه رانندگی درست شده یعنی شما باید در مدت زمان 20 دقیقه به 30 سوالی که به صورت تصادفی پرسیده می شودپاسخ دهید.

2- این ازمون رایگان می باشد؟ سوالهای این آزمون جزء سوالات اصلی هست ؟

بله کاملا رایگان می باشد – اره تمام سوالات جزء سوالات اصلی و از کارتکس های اصلی راهنمایی و رانندگی گرفته شده است.

3- جواب سوالات چطور نشان داده می شود – آیا بعد از پایان آزمون نتیجه به ما نشان می دهد؟

جواب صحیح بعد از انتخاب گزینه همان لحظه نشان داده می شود . نتیجه کامل بعد از گزینه پایان آزمون به صورت درصدی و تعداد صحیح سوالات و نتیجه قبولی و ردشدن آزمون دقیق مثل آزمون اصلی به شما نشان داده می شود.

تست آیین نامه رانندگی

با خواندن این سوالات و تست زدن در آزمون رانندگی قبولی شما تضمین می شود.

اگر به دنبال راهی سریع برای قبولی در آیین نامه رانندگی می گردید و وقت خواندن کتاب آیین نامه را ندارید یا می خواهید در کمترین زمان به نتیجه برسید پیشنهاد می کنیم پکیج سوالات آیین نامه اصلی که در پایین همین صفحه قابل مشاهده است را تهیه کرده و مطالعه کنید.100% تضمینی

بسته طلایی سوالات ایین نامه رانندگی (100 درصد تضمینی )

داوطلبان گرامی ممنون خواهیم شد بعد از زدن تست آزمون رانندگی نظرات خودتان را در پایین این صفحه به یادگار بگذارید.

15 نظر در “آزمون اصلی آیین نامه رانندگی ۹۹ (آزمون آنلاین)

 1. زهرا می گوید :

  سلام و تشکر ویژه – با اینکه چیزی خرید نکردم ولی بابت پشتیبانی واتساپتون تشکر می کنم واقعا عالی هستید – ممنون بابت اپلیکیشن و آزمون سایتتون حتما به دیگران پیشنهاد می کنم از آزمون سایتتون استفاده کنند
  عالی عالی عالی

 2. جعفری می گوید :

  درود برشما ازموتون حرف نداره – قبول شدم ممنون ممنون ممنون

 3. مرادی می گوید :

  سلام این ازمونها به صورت خودکار هربار 30 سوال نشان داده می شه درسته ؟

  • مجید می گوید :

   سلام – اره در هربار که رفرش به صورت تصادفی 30 سوال از ازمون اصلی آیین نامه بهت نشون میده که دقیق مثل آزمون اصلی در 20 دقیقه باید به سوالات جواب بدید و در آخر نتیجه را به صورت کامل می تونید ببینید.

 4. رحمان می گوید :

  من با همین آزمون شما قبول شدم – متشکر بابت پشتیبانی با اینکه چیزی نخریدم ولی پشتیبانی سایتتونم خیلی بهم کمک کرد.

 5. حسین می گوید :

  سلام این آزمونها خیلی به من کمک کرد خیلیهاشو در امتحان آزمون اصلی امده بود – پیشنهاد می کنم حتما از این آزمونها استفاده کنید. ممنون درایوینگ جان

 6. رحمان می گوید :

  سلام ممنون واقعا حرفه اي ترين سايتي که ديدم همين سايت شما هست که از هر لحاظ بهترينيد مخصوصا آزمون رايگانتون که خيلي هاي ديگه براي همين ازمونها پول مي گيرند – مررررسي

 7. حسینی می گوید :

  سلام خوشحالم تو این اوضاع کرونا یه چیز بدرد بخور دیدیم استفاده کردیم – ممنون
  برقرار باشید

 8. شهریار می گوید :

  ممنون که این آزمون را رایگان گذاشتید تنها کاری که می تونم انجام بدم از طریف صفحه اینستا گرام که 2000 تا فالور واقعی دارم یک استوری واستون برم – متشکر

 9. جعفر می گوید :

  سلام آزمون نها عالی بودند همینطور به کارتون ادامه بدید

 10. شفیعی می گوید :

  سلام امروز با سایتتون آشنا شدم خیلی عالیه که به صورت رایگان گذاشتید . متشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.